1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bütün guild masterları bakın

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyundan aldığım duyumlara göre bu konu başlığını açma gereği duydum sayılı güçlü türk guildleri var tabi bunun yanı sıra TheOthers ailesi olarak bizde bunun içindeyiz...
    gelelim söze arkadaşlar herkez yeni bir guild acıyor lütfen guild acmayalım bunu yerıne birlesmelere önem verlim her ne kadar guild pranı düşer diğer guildler yukselırse bu turkle ıcın harıka olur ben diyorum ki şu andan itibaren birleşme yapılması gerekmetedir lütfen görüşlerinizi paylaşın.... TheOthers guildinin kapısı herkeze sonuna kadar acıktır...

2. mertcangs

mertcangs Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    aynen bizde tüm aradaşları bekliyoruz guildde 28kişi var şuan lvl sınırı yok union full 5lvliz

3. darkonder

darkonder Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arakdasları o zman guild u anlamılı bı guild olarak bızde toplanalım EfendileR bence guzel bızım eger bu ısım ı guzel olmasa kullanmazdım ve bız turkuz efendı bı ulkeyız ve bunu oyunada yansıtalım bence buttun buyukler bu guildde toplansın serkan master sen ola bılırsın bılıyosun senden hıc bırseyı esırgemem senı sevıyom hacım dostum olarak :D

4. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol bebişim :) bende seni seviyorum bnm guildimde şu an 48/50 oranında kişi sayısı var bnm guildim dolucak eğer ki mağlum gelmek isteyen yoğun bi talep olursa TheOthersII kuracağız başında büyük ihtimallede sarıyerlı(yiğit) olucak TheOters ailesi olarak 70+ ları guildimde toplayabilirim + TheOthers dendiğinde herkez düşünüyor + bütün türklerinden tutun sayılıda olsa yabancılar sevmekte zorluk çekmeyip yabancı guildlerle war yapıp yenebiliriz...
    biliyorum kimse guildinden vaz geçemez verilen emekler var ama bu gidişte sonumuz iyi olmayacak....

5. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizde haklısınız ama daha kuvvetli bir guildde toplanmak daha mantıklı geliyor bana biz sanırım bazı kişiler kendimizi kanıtladık kanıtlıyoruz gibi geliyor bu tabiki bnm düşüncem...

6. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    zamanında biz denedik proffesional isimli bir guild kurduk 80+ bri haftada 4 lv oldu herkes kasıyordu ama nedenini bilmediğimiz küçük bir tatrışma yüzünden guild dağıldı guildimize oasis in en sağlam turk leri vardi ama olmadı işte bir denemeydi zaten olumsuz kaldı yane ister private olsun ister normal olsun fark etmez nedense türk lerin arasında bole bir anlaşmazlık var

7. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizde denemiştık prsro da ama ben oyunu bırakmıştım charı yiyene vermiştim ozamandan sonrada ne oldu bilemiyorum bozulmuştu sanırım biz bunları aşmak için variz konuşmak için sorunları paylaşmak için bence sizin sorununuz size önderlik edecek kimse olmadığı içindir..
    ben şahsen her gün onlıne olup guildimin başında durur sorunları tartışırız ve tabikide çözeriz
    he tabi şuda var her guild aşırı derecede küfüre yasak getirmiş biz buna karşıyız (düzgün olmak suretiyle) insan zaten oyuna girerken zorluk çekıyor stres yapıyor bide onu yasaklarsak cileden cıkıyor bizim guildimizde 24:00'dan sonra serbest :D adablı düzgün abartıya kacılmadan... inşallah herkez anlamıştır ne demek istediğimi küfürbaz bi guild sanmayınız :starving:

8. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    bizim guil masteri 39 yaşında ve tam bızım kafa mıza gore o bir başlıyor kaynamaya :D devamı esirgmiyoruz tabikide bizde yasak yok unıon da bile :mrgreen:

9. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Unionda da aynı titizliği bekliyorum hele geçen hafta cuma günü olanlardan sonra :detective:

Bu arada 3 gündür oyuna giremiyorum serkan kusura bakma :roll:

10. darkonder

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    serkan tam olarak neyın pesındeyız anlamadım ama kısa surede bı cozum buluruz ınş. cunku server yabancılara bırakırsak kotu olucak benım ıcın np ama eger bısey olursa kanga turu bırsey bırı bana laf atarsa cıkarım ve bı daha gelmem guild e sımdıden soyluyorum ve yanımda aldıklarım saglam admalar olucak ama bu soyledıklerım toplanmak olursa oke bılıyon bıde eger master gelıyosa onunların dıger uyelerde ayrıcalıgı olması lazım nasıl olsa adam kendı guildını bırakıyo

11. darkonder

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bu arada bıde benım sevgılım baslıcak onun ıcın benım gelmem gec olcak bıraz ona oyunu ogretmem lazım serkan sende bana yardımcı olcan loo ısımız cok :D

12. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kanka napın lo ne sevgılısı :D abartmayın loo bunu dıyorum ama bnm hatunda gelcek :mrgreen: :mrgreen:
    sorun şu gündüzleri giremıyoruz geceleri uyutmuyacakmıyız kızları :) :)

13. darkonder

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benım ıcın farketmez ama guild ıcınde geldıgımde 1 tane kufur duymak ıstemıyorum hem benımkı ogrensın kavrasın oyunu oyle gelcem sızın guild e :):)

14. KoSaWaLI

KoSaWaLI Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben KaLPSiZiM041 yane Th3Chanpions Guild di wolke ben Tmm derim birleşelim olur geliriz size sizlen birleşirsek guild full 70+ olmaıs lazım biz de cok 70+ adam var ve gelen lerde olur ben ama ara sıra masterlik verirsen sevinirim neden ben de mercan cıkarmak için mahale de ezik ler var kervan filan cektirmek için kabul edersen hemen geleleim 70 ben guild di kople kapatcam cünkü uraşamam başqa cevap beqliorum wolke acil

ID:KaLPSiZiM041
    Lv:8X
    Guild:Th3Chanpions
    Lv:4

15. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle bir durum olabılır elbette neden olmasın size güvenebileceksem veririm bunu bana kanıtlamanız yeterlı arkadaşım o güveni bana verin ben masterlıgı devredebilirim şu şekil olabilir bir müdret hafta içleri ben yönetirim hafta sonları sen eğer okeylersen anlaşırız oyuna girince alabılırız hepınızı.... bana 70+ kodroyu çıkartırsın :thumbsup:

16. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman yeni guildde bana yer kalmadı başarılar dilerim :thumbsup:

17. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl yer kalmadı Saigon sensız olur mu bnm guildimdekı arkadaşlar 70- de kararlasırız buyuk ıhtımalle TheOthersII guildi acılacak başında yha medusa yada sarıyerlı olucaktır!!

18. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman TheOtherII değilde daha güzel bir guild ismi bulup union olalım

bu arada guild değiştirmek istemiyorum 50k gp kasmıştım kolay mı :|

19. wolke

wolke Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buna karşı cıkıcam çünkü bizim ismimiz gercekten güsel başka isimler gibi değil ki bu acıcagımız guıld TheOthers'ın devamı olacagı için değişik bir ad düşünmüyorum...
    uınonda olcaz bunu unutmayınız kı tek değilsiniz ben varken nasıldı eğer birleşme olursada öyle olacak...

20. Aleral

Aleral Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ortamı bozmayalım Serkan bizim guildimiz çok güzeldi saygılı seviyeli arkadaşları içinde barındıyrıyordu

Ps: Bu diğer oyuncular saygısız seviyesiz demek değildir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.