1 hafta önce asıl çarım soyuldu v e ardında pc ye format attım 2. gün 2. çarım soyuldu işin garbi bankadaki para haici bütün itemler + elixir falan hepsi duruyo çarı soyanlar galiba gold siteleri galiba exh veya party yöntemitle çarı soydular herkez dikkatli olsun

Biraz dikkatli olun.
1-Charınıza int. cafelerde vesayre bilmediginiz yerlerde girmeyin.
2-Kimseye charınızla ilgili herhangi birşey söylemeyin.(Gizli soru,Nick name,Id vb.)
3-Bilmediğiniz kişilerden gold + silk +bot almayın.Güvenli siteleri tercih edin.(silkroadsilk,botturk,extraloob)
:thumbsup:
Bunları yaparsanız herhangi bir sorunla karşılacagınızı sanmıyorum.Bunlara dahil eğer evinizde pc veya net yoksa int. cafelerde charınıza ekran klavyesi ile giriniz.

Arkadaş bu soyulma olaylarının çoğalmasından sonra bende bilgisayarı bi kontrol edeyim dedim msconfig de başlangıçdan diamond.exe ve scrf.exe diye iki tane ne oldugu belırsız exe dosyasını çalışırgordum hemen dosyaları sıldım ve başlıngıctan kaldırdım.Belkişde sizde buna benzer programlar vardır bunları kontrol edın....

bannedddd

Buralıyım
Benim de soyuldu geçenlerde ama kesinlikle şifreyi bilen birisi soydu yoksa su zamana kadar bu tür virüs falan hiçbir şekilde soyulmamıştım ve şu an kullandığım pc'de yeni yani.. 400m gold'um gitti hatta. :(

gardaş extraloob diye bi yerdeyim valla sen bilirm
stalebug demiş ki:
Biraz dikkatli olun.
2-Kimseye charınızla ilgili herhangi birşey söylemeyin.(Gizli soru,Nick name,Id vb.)
3-Bilmediğiniz kişilerden gold + silk +bot almayın.Güvenli siteleri tercih edin.(silkroadsilk,botturk,extraloob)
Bunları yaparsanız herhangi bir sorunla karşılacagınızı sanmıyorum.Bunlara dahil eğer evinizde pc veya net yoksa int. cafelerde charınıza ekran klavyesi ile giriniz.
vay Allahına gurban..Çok güzel açıklamışsın dediğin doğru her zaman net üzerinde güvenlik çok önemlidir.Arkadaşımın dediklerini uygularsan hiçbirşey olmaz bu arada örnek siteler vermişsin arada reklamda yapıyosun :wink1:[ben her zaman oyunbayi den alırım]

CyBeR_BeLa demiş ki:
stalebug demiş ki:
Biraz dikkatli olun.
vay Allahına gurban..Çok güzel açıklamışsın dediğin doğru her zaman net üzerinde güvenlik çok önemlidir.Arkadaşımın dediklerini uygularsan hiçbirşey olmaz bu arada örnek siteler vermişsin arada reklamda yapıyosun :wink1:[ben her zaman oyunbayi den alırım]
O siteler extraloobla anlaşmalı sitelerdir.Zaten reklamlarımızdada wardır sitenin en üstünde

ekran klavyesi en sağlıklısı ama onada screenloggerlar geldi şimdi onun için pc in çok yüksek ramli olmasa daha iyi çünkü düşük ramlerde screenloglar saniyede 25 ss çektiği için çökebiliolar ama trojen varsa oda işe yaramaz yani pcnde virüs varsa hertürlü riski gözönünde bulundur
ayrıca yeni format atmanda bazen işe yaramıyo bazı virüsler biosa girio naparsan yap bi zaman sonra aktif hale geliyolar bildiklerim bu kadar

Yukarı Alt