1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bursaspor'da Egemen defteri kapandı

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bursaspor'da Egemen defteri kapandı
    Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, iç transferde görüştükleri kaptan Egemen ile anlaşamadıklarını ve kendisine hizmetlerine dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.
    Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, kaptan Egemen Korkmaz'ın, transferi için önerdikleri rakamı kabul etmediğini söyledi.
    İbrahim Yazıcı, Egemen'e menajeri aracılığıyla kulübün imkanlarını zorlayarak bir teklifte bulunduklarını, ancak bunun kabul görmediğini bildirdi.
    ''Ben beklerdim ki, Egemen takım kaptanı olarak Bursaspor'da kalsın ama olmadı'' diyen Yazıcı, ''Artık Egemen'in transferinin kamuoyunda fazla tartışılmaması gerektiğini düşünüyorum. Biz imkanlarımız doğrultusunda kaptana verebileceğimizi söyledik. Düşünmek için zaman istedi ve menajeri aracılığıyla teklifimizi kabul etmediğini iletti. Kimseyi takımda zorla tutamayız. Bu güne kadar olan hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

TRANFSERDE SONA YAKLAŞILIYOR

Öte yandan Bursaspor, özellikle yabancı oyuncu transferinde son aşamaya geldi.
    Oyuncu izleme komitesince izlenip belirlenen futbolcuları son kez görmek için bir haftayı aşkın süredir yurt dışında bulunan teknik direktör Samet Aybaba'nın bugün Türkiye'ye döneceği bildirildi.
    Aybaba'nın izlediği ve beğendiği oyuncularla ilgili kapsamlı bir raporu yönetime sunmasının ardından, transferde tam yetkili olan kulüp başkanı İbrahim Yazıcı, transfer için harekete geçecek.
    Başkan İbrahim Yazıcı, Samet Aybaba ile yurt dışındayken sık sık telefonda görüştüklerini ve ön bilgiler aldıklarını anlatarak, ''En kısa zamanda neticeye gidip kamp çalışmalarına kadar transferi bitirmek istiyoruz'' dedi.
    ''Kaç yabancı oyuncu transfer etmeyi düşünüyorsunuz'' yönündeki soruya Yazıcı, ''Zaten sayı belli. Önemli olan takıma katkı sağlayacak oyuncuları almak'' yanıtını verdi.
    Yazıcı, ''Yerli oyuncu transferi konusunda bir gelişme var mı'' sorusuna ise ''İlgilendiğimiz, görüştüğümüz birkaç isim var. Önümüzdeki haftadan itibaren yerli ve yabancı oyuncu konusunda gelişmeler olabilir'' diye yanıtladı.

2. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    oh be kurtulduk takozdan oh bee amma rahatladım ya anlatamam