Arkadaşlar çok heyecanlıyım 21'inde gidiyorum inşallah olur bu iş kendime güveniyorum :buddha: bilgisi olanlar varsa nedir nasıl olur bilgilendirirse sevinirim.

Takımı
Besiktas
Hacım yerinde olsaydım eğer, ayağıma gelen topların %60 ını isabetli pas (tek), %40 'ınıda kaleyi gördüğüm yerden vurarak değerlendirirdim.

Spyware demiş ki:
Hacım yerinde olsaydım eğer, ayağıma gelen topların %60 ını isabetli pas (tek), %40 'ınıda kaleyi gördüğüm yerden vurarak değerlendirirdim.
isabetli pas konusunda hiç sorunum yok şutlarımda gayet iyi gördüğüm uygun yerlerden kaleyi denerim zaten her zaman en önemlisi akıllı oynamam gerek :thumbsup:

tamamen hikaye bunlar hacım . 200 kişi gider ve kimse seçilemez bu böyledir bu elemeleri prosüdür amaçlı yapıyorlar ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yahu orada seçileceklerin listesi hazır sen git kafana göre oyna show yap bakarsın birisi beğenir de listeye ayrıca seni dahil ederler öyle düz oynama sakın.

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Zeratul demiş ki:
tamamen hikaye bunlar hacım . 200 kişi gider ve kimse seçilemez bu böyledir bu elemeleri prosüdür amaçlı yapıyorlar ^^
güzel moral oldu :mrgreen:
çoğu arkadaşım yaşadı bunu :P büyük takımların seçmelerine gidenlerde oldu yarım saat bile sürmeyen çift kale maç yaptırıolar sonra hepinize geldiğiniz için teşekkür ederiz diyip postalıyorlar :P

elinden geleni yap yeterlidir çabaladığını görsünler alınırsın ;
Bursa'da olucaktım ahh ahhh 8)

Bak fazla çalım yapma sık sık pas yap pas yaparken şekil güzel paslar at arada bi makas filan yap.
Vurmuş gibiyi çok kullan. Kaleyi şu atarken isabetli at yeter gol olmasada isabetli olsun. Sana bi prof futbolcudan tavsiyeler. :lol:

Zeratul demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Zeratul demiş ki:
güzel moral oldu :mrgreen:
çoğu arkadaşım yaşadı bunu :P büyük takımların seçmelerine gidenlerde oldu yarım saat bile sürmeyen çift kale maç yaptırıolar sonra hepinize geldiğiniz için teşekkür ederiz diyip postalıyorlar :P
şimdi vazgeçireceksin beni sende mi elemelere katılıcaksın rakip azaltmak için mi böyle konuşuyosun hacı olurda seççekleri tutar çok beğenir :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hikaye bunlar , sahayı 4'e bölüp 80 kişiyi küçücük bir yerde oynatıyorlar . Ne pas yapabiliyorsun ne bir şey ,20 kişi topun arkasından öylece koşuyor , o sırada gözetmenlerde cep telefonuyla falan oyalanıyor. Zaten oynadığınız mesafeden bırak herifin senin yeteneğini keşfetmesini , seni görmesi bile mümkün değil. Futbolcu olmak istiyorsan ilk önce küçük takımlara yazılacaksın , alınanlar oradan alınıyorlar...

Yukarı Alt