The47

Bilgiliyim
ee o kadar yazı yazarsan elbet bi yerden açık verir. char botta kasılıyodu geri döndüm. pm varmı diye akademi penceresine baktım ve sonuc...(resimde hiçbir oynama yapılmadı!)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bence bu fck gm fck gm diyenlere güzel bi cevap olmuş diyorsunuz ki gm goldbotlarını banlamıyor iyi bakın bakalım banlıyor mu banlamıyor mu?

Bilerek yapmış hata felan değil.. Hani bakın biz botları banlıyoruz ss alın forumlara dağıtın ayağı yapmış direk

Banada öyle geldi hiçbir gm malı malına yazmaz =) Ve bnce char banlamak okadar kolay olmaması lazım .Sonucda karakter değil hesap banlanıyor =)

Aktif olmayan hesaplarıda banlıyolar artık.Onlarca sox itemim joymaxın 100 yıllık arşivine kaldırıldı :(
Ondan sonra bi kaç char daha banladımı notice chat ten yoksa tek sorun GYJDFRG miymiş :D

The47

Bilgiliyim
Mike Shinoda demiş ki:
Başlık,GM'e spammerdiyormuşsun gibi olmuş.

Dn: reklam kokan hareketler...
Eger Gm her saat başı, yada 2 saate bir farklı isimlerle notice yazıyorsa, evet spammer derim :sfff:

:D bir kere ben 85lvlde +9 glavyemi +10 denerken yakmışdım :S neyse sora gmde karşımdan geliyodu epey sövdüm beni sadece serverden attı çünkü çarda 1000 silk vardı hehe banlarmı banlamaz tabi

Ahaha gerçekten süper yakalamışsın :):) Yıl başı yaklaşınca polislerin ehliyet açığını kapatmak için sürekli eften püften ehliyet toplaması gibi gmde ban atıyo :D:D

Yukarı Alt