1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Burası İstanbul!

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Burası İstanbul!
    Ülkesinde farklı konuşan Bernd Schuster, İstanbul'a ayak basar basmaz ağız değiştirdi! Alman hoca, “Transferim son üç günde netleşti” ifadesini kullandı.

Beşiktaş’ın çiçeği burnunda teknik direktörü Bernd Schuster transferiyle ilgili çelişkili açıklamalarını sürdürdü. Almanya’da Beşiktaş’la yaptığı pazarlıklarla ilgili farklı ifadeler kullanan Schuster, İstanbul’a inip Başkan Yıldırım Demirören ve Siyah-Beyazlı yöneticilerle bir araya gelince resmen çark etti! Alman teknik adam, yardımcılarıyla birlikte konaklayacağı otelde Başkan Yıldırım Demirören ve idarecilerle sohbet ettikten sonra şunları söyledi:

‘1 hafta önce başladı’

“Havalimanındaki karşılama töreni hayatımda ilk defa yaşadığım bir şey. Gerçekten omuzlara alınacağımı hiç tahmin etmiyordum. Bu sanırım Türkiye’ye özgü bir olay. Hiçbir yerde böyle bir şey görmedim. Şaşırdım ve mutlu oldum. Yaklaşık 1 hafta önce menacer Ahmet Bulut’un Alman menacerimle görüşmesinin ardından Beşiktaş’la temasa geçtim. Bazı gazetelerde yazıldığı gibi 1 ay öncesinden bir görüşme olmadı. Transferim son iki-üç gün içerisinde gerçekleşti.

Transferi durdurdu

Quaresma ise benden önce planlanmış bir transferdi. Benimle görüşülmeden önce çalışmalara başlanmıştı. Transferi benim için mutluluk verici, sevindim. Ama şu an itibariyle kamp sonuna kadar transfer istemiyorum. Eksik olan yerleri görüp ona göre transfer yapacağız.” Tecrübeli teknik adamın ülkesinde farklı, İstanbul’da farklı açıklamalar yapması kafalarda soru işareti bıraktı. Schuster ve Beşiktaşlı yöneticiler dün akşam toplu halde basına kapalı olarak yemek yerken, Alman hoca teknik kadroda yer alacak Türk yardımcısı Tayfur Havutçu ile de tanışma imkanı buldu.​

Fanatik ^^