Takımı
Besiktas
Burak Yıldırım'ın katil zanlısı yakalandı.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, zanlının 3 suçtan sabıkalı olduğunu ve Bingöl'e kaçmaya çalışırken yakalandığını belirtti.

Edirnekapı'da, Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ı bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan Yusuf Ortak'ın cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

Ortak'ın ifadesinde, "Arkadaşımı yolcu ederken 10 kişilik Fenerbahçeli grupla karşılaştım. Üzerimde Galatasaray formasını gördüklerinden bana hareketler çekerek 'şişt' şeklinde seslendiler. Ben de, 'Hayırdır' dedim. Bana doğru geldiklerinde kendimi korumak için bıçak çektim" dediği kaydedildi.

İtiraf etti

Cinayet Büro Amirliği'nde sorgulaması yapılan Yusuf Ortak'ın ilk ifadesinde cinayeti itiraf ettiği öğrenildi. 3 ayrı yaralamadan daha önceden de poliste kaydı bulunan Yusuf Ortak'ın ifadesinde, "Tekstil işinde çalışıyorum. 2 yıldır İstanbul'dayım. Amcamla kalıyorum. Çocukluk arkadaşım olan Yusuf B. İle Fatih Kadınlar Pazarı'ndaki evimizin yakınındaki kahvehanede maçı izledik. Arkadaşımı yolcu etmek üzere Edirnekapı'ya kadar yürüdük. Metrobüs durağında arkadaşımı yolcu ettim. Evime doğru geri gidecekken Metrobüs durağından gelen 10 kişilik Fenerbahçeli taraftar grubu bana sataştı. El kol hareketleri yaparak "Şışşt" şeklinde seslendiler. "Hayırdır" der demez grup bana doğru koştu. O anda kendimi korumak için bir arkadaşımın bana hediye ettiği üzerimdeki bıçağı çıkarttım. Yaklaşan gruba doğru da salladım. Benim de parmağım yaralandı. Tam ben kaçarken yolcu ettiğim arkadaşım kavgayı duyup yanıma geldi. Birlikte kaçtık. Benzinlikte ellerimi yüzümü yıkadım. Sonra eve geldim. Arkadaşım da ayrılarak evine gitti. Kaçarken olayda kullandığım bıçağı surlara doğru attım" dediği öğrenildi.

Bıçak aranıyor

Polis şüphelinin sur dibine attığını söylediği bıçağı arıyor. Ekipler tarafından olay anını gösteren görüntülerin de aralarında bulunduğu kamera kayıtlarının şüphelinin ifadelerini doğrular nitelikte olduğu öğrenildi.

Hürriyet / Çetin Aydın

Xperyon

Bilgiliyim
@Onitsuka

Şimdi bu ifade gerçekse bana göre vuran kişi suçsuz kendileri kaşınmışlar ölmüş ölmemiş bu saatten sonra zerre umurumda olmaz çünki bu ölen kişi başkasına sataşırken öldü ama reyhandakiler sebepsiz durduk yere ve acı içinde harbi yazık.

Bu mesaj Melkor rumuzlu uyeden alinti yapildi
Melkor demiş ki:
Şimdi burda kim suçlu?

Bu durumda ben olsam bu kadar çabuk tepki vermezdim ama ısrar ederlerse üzerimde silah olsa 8'inide yere yatırırdım orada.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
En iyisini yapmış kendimi o cocugun yerine koyup düşünüyorumda ben olsam bende düşünmez çeker bıcaklardım.
Ki fazla ceza verilcegini sanmıyorum nefsi müdafa göz göre göre

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Onitsuka rumuzlu uyeden alinti yapildi
Onitsuka demiş ki:
En iyisini yapmış kendimi o cocugun yerine koyup düşünüyorumda ben olsam bende düşünmez çeker bıcaklardım.
Ki fazla ceza verilcegini sanmıyorum nefsi müdafa göz göre göre
Zaten ölen kişininde statlarda futbol holiganlıktır futbol adam bıçaklamaktır dediği söyleniyor facebook hesabındadamı ne varmış bir atasözü vardır aslında en sevmediğim sözlerden biri ama ne yazıkki durum bu (Su testisi su yolunda kırıldı.)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Kimse kimseyi durduk yere bıçaklamaz beyler bunu bilin bikere. Çocuk daha belli korkmuş kaç kişi var orada o can havliyle sallamış bıçağı lakin bir tane salla bırak neden devamını getiriyorsun ki .

Facebook'da dolaşırken bir yorum okudum (delikanlı adam bıçağına güvenmez bileğiyle dövüşür sözleriyle öldürür!) orda kaç kişinin olduğu belli değil be gerizekalı adam mantık kabul edermi bilek gücünü ve sözleri ?

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Redd rumuzlu uyeden alinti yapildi
Redd demiş ki:
Kimse kimseyi durduk yere bıçaklamaz beyler bunu bilin bikere. Çocuk daha belli korkmuş kaç kişi var orada o can havliyle sallamış bıçağı lakin bir tane salla bırak neden devamını getiriyorsun ki .

Facebook'da dolaşırken bir yorum okudum (delikanlı adam bıçağına güvenmez bileğiyle dövüşür sözleriyle öldürür!) orda kaç kişinin olduğu belli değil be gerizekalı adam mantık kabul edermi bilek gücünü ve sözleri ?
oyleleri disarda kendi golgesinden korkup bilgisayara oturunca delikanli olanlar boyle bir olayda ya kacacaksin yada gozunu kapatip dalacaksin.Ben olsam kacardim 1 e 10 dalanlarin zaten erkeklikten aldiklari nasip gorunuyor kactim diyede hic moralim bozulmazdi.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Istenlilse su dunyada kimsenin bulunmayacagini sanmiyorum.

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Yukarı Alt