Eşcinsel olduğunu, yaşadığı ülkede üçüncü sınıf vatandaş muamelesi gördüğünü söylüyor. "Kötü bir hayat beni bekliyor, yaşamak istemiyorum" diyor.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yaşamasına gerek yokmuş zaten.Ben böyle bir insanlara 50 metre yaklaşamam, rahatsız olurum.

MainMagic demiş ki:
yaşamasına gerek yokmuş zaten.Ben böyle bir insanlara 50 metre yaklaşamam, rahatsız olurum.
O adamın dünyaya, insanlığa, sağlıklıya ya da fakire, şirketine ya da ailesine ne katkısı, ne yararı var ne zararı var bilmiyoruz. Seni de bilmiyoruz.
Biz senin hakkında konuşmuyoruz. Sen de onun hakkında konuşmuyorsun, anlaşıyoruz.

Nina Ricci demiş ki:
Bkz: K.i

Tercihleri yargılamak bize düşmez.
doğru burda hiçbirimize düşmez.

ama ister kabul edin ister etmeyin insanda bir memelidir. memeliler güdüsel olarak yavrularına bakmak zorundadırlar fakat gelin görün ki evlatlarını liğme liğme eden yaratıklar(insan demek istemiyorum) var. ce hiçbir canlı eşcinselde değildir. benim gözümde bunlar arasında fark yok. ne bu insanlarla muhattap olurum nede aynı ortamda kalırım. kendi doğasını kabullenmemiş insanın kendi zevklerini gidermekten başka hiç bir şey yapacağınıda düşünmüyorum.

Anlamadım. Eşcinseller için mi diyorsun kendi zevklerini giderme meselesini?

Polgara demiş ki:
evet. tercihler zevkler sonucu yapılr. sanmıyorum ki eşcinsel olmaya zorlandığını.

şimdi dersiniz ki hormon bozuklu vs. bunların hormon tedavi var hadi belki çok ileri bir durumdur cinsiyet değiştirebilir. ama bunu milletin icinde yaymak, bu konudan rant salamaya gündeme gelmeye vs. çalımak etik değil. ( son kısımın bu arkadaşla alakası yok)

The Black demiş ki:
Polgara demiş ki:
evet. tercihler zevkler sonucu yapılr. sanmıyorum ki eşcinsel olmaya zorlandığını.

şimdi dersiniz ki hormon bozuklu vs. bunların hormon tedavi var hadi belki çok ileri bir durumdur cinsiyet değiştirebilir. ama bunu milletin icinde yaymak, bu konudan rant salamaya gündeme gelmeye vs. çalımak etik değil. ( son kısımın bu arkadaşla alakası yok)
Basit bir şey sorayım sonra cevap vermeyeceğim. Sen de soruya cevap vermek zorunda değilsin tabi...

Şu anda sağlıklı bir erkek olarak bayanlardan hoşlanıyorsun ve içgüdülerin gereği birlikte olma isteğin var. Bu birlikte olma isteğinin kaynağı üreme...

Bir gün hiçbir kızdan hoşlanmadığını farkediyorsun. Kızlar seni çekmiyor ve sen o içgüdüyü kaybetmişsin. Yani hayatında sevişmeden de mutlu olabilecek haldesin. Gidip doktora mı görünürsün yoksa ne gereği var böyle daha mutlu yaşıyorum mu dersin?

Dışardan kolay gözüküyor, Allah kimsenin başına vermesin ama işin içinde her şey bu kadar basit olmayabilir. Herkesi böyle kolayca dışlamayın. O kişi eşcinsel diye tüm gün aktif rol oynamıyor. Senin kız arkadaşın oluyor, onun erkek. Hepsi bu. Yine çalışıyor, yine kazanıyor, yine duygu ve düşüncelere, yaratıcılığa ve iş verimliliğine sahip. Umarım herkes bunu anlayabilecek kapasiteye gelir.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
kusura bakmayın da eşcinsellere karşı aldığınız tavırla insanlıktan mahrum mahlukatlar olduğunuzu çok belli etmişsiniz. Tercih adamın tercihi, tutup kimseyi zorla becerdiği yok, götünüz korkmadan yaklaşabilirsiniz yani.

Size Türk olduğunuz için, müslüman olduğunuz için 50 metre yaklaşmayacak insanlara küfürü basarsınız. İşte siz de onlar kadar küfürü hak ediyorsunuz. Irksal, inançsal, cinsel, sınıfsal farklarla insanları aşağılayanlara yazıklar olsun.

İnsan olamamışsınız, hala daha ırksal inançsal cinsel ayrım yapıyorsunuz. Ne mutlu insanım diyene :nod:

Toplumda eşcinsellik olması demek toplumun ahlak seviyesinin düştüğünü belirtir.Bir toplumda bozulması gereken en son şey ahlaktır.Tarihte ahlak seviyesi bu kadar düşmüş toplumların hikayelerini bilirsiniz belki.Bilmiyosanız araştırmanız gerekenleride yazayım.
Pompei
Lut kavmi

*Hadi cinsel tercihe saygı diyosunuz bi düşünün kendi çocuğunuzun da böyle bir insan olacağını veya böyle bir insanın çocuğunuzu kaçırıp kötü şeyler yapabilceğini.Böyle kuduruk adamlara da yok diyemezsiniz.

Ben gidipte adama sövmedim fazla abartmayın.Bi erkeğin bana kötü hisler beslememesi için ben böyle bi insana yaklaşmam diyorum.Benim inancımda böyle saygı gösterin

Canova

Eşcinsel birinin çocuğumuzu kaçırıp kötü şeyler yapmasından bahsediyorsun da bu adam eşcinsel olmasa bu sefer de senin kız çocuğunu kaçıracak. Sonuçta adamda aynı potansiyel var. Senin dediğine göre kimseye kız çocuğunu yaklaştırmaman gerekir. Ne de olsa senin değiminle böyle kuduruk adamlar da yok diyemeyiz?
Bence sadece toplumsal olarak oluşmuş bir ön yargımız var. Onu da burada 3-5 cümle ile yıkamayacağımıza göre bu kadar uzatmaya gerek yok.

The47

Bilgiliyim
deniz atlarını araştırın ondan sonra eşcinselligin zevk meselesi oldugunu savunun tamam? erkek erkek diyosunuz Allah'ın yarattıgı erkek hayvan karnında yavru taşıyor ne iş?

ayrıca bu piskolojik bir durum degil, hormonal bir durum. eger insanda östrojen hormonu fazla salgılanırsa erkeklere ilgi duyar.

okuyun biraz arkadaşlar monitor başında körü körüne savunmayın bazı şeyleri.

@mainmagic erkeklere yaklaşma o zaman sana karşı belki kötü duygular besler nerden biliceksin eşcinsel oldugunu sonuçta.

ps: neye ve kime göre kötü o da ayrı bi tartışma konusu.

Yukarı Alt