Herhalde Gold botlarını genelde banladıkları için ilginç gelmiştir arkadaşa ^^ :D

Ben senin yerinde olsam başıma öyle bişey gelse oyunu bırakırdım ^^ .. Çokta pis söverdim Sro ' ya :D

Oyunu bırakdım. Lakin persia'da çok geniş bir ortamım var. Dediler gel 72 lwl wizard/warlock charın hazır. Devam et. Bende geriye döndüm. Geçinip gidiyorum şimdi paşa paşa. Hiiç sun işine girmiycem. Banlanıyorum. Garazi var bana elemanların.

Bence bu oyunda en önemli şey ÇEVRE oyunda çevren kadar önemli bir şey yok .. ^^

l_GoodLife_l demiş ki:
Ben senin yerinde olsam başıma öyle bişey gelse oyunu bırakırdım ^^ .. Çokta pis söverdim Sro ' ya :D
Sen nediyosun ben Oyunu joymaxin başına yıkardım :D

bu arada ben B şıkkı diyorum diğerleri bana pek mantıklı gelmedi :lol:

Titus Pullo demiş ki:
Oyunu bırakdım. Lakin persia'da çok geniş bir ortamım var. Dediler gel 72 lwl wizard/warlock charın hazır. Devam et. Bende geriye döndüm. Geçinip gidiyorum şimdi paşa paşa. Hiiç sun işine girmiycem. Banlanıyorum. Garazi var bana elemanların.
Valla yazık oluyo itemlere :lol:

A.T.P demiş ki:
Mısır'da erkeklerin tek eğlencesi online oyunlar. Bayanlarla içli dışlı olmaları zor. Ki oyunda Female char gördüklerinde asılmalarının sebebi de bu zaten.

:lol:
Benim charıma asılanı dağıtırım :lol: :mrgreen:

Gm arkadaşı yok hepsi çalıntı item.bi kaç itememi town dışında 1 golda stala kuranlardan çaldıgını duydum ne kadar dogrudur bilemem bildigim tek şey persianın suyu çıkmış

İşin silk ile alakası olduğunu söyleyebiliriz bence. Şöyle bi bakalım. Ben Alexander'daydım. Han vardı , ISTANBUL vardı , __ScreaM__ vardı , Terminator vardı... Bunlar globalleri bitmek bilmeyen , silkten asla ama asla mahrum kalmayan arkadaşlardı. Hepsine sun weap düştü.
Hercules'e geçtim. Oraya bakalım. Grata , TALHA , OoPrestigEoO ve ben... Aynı şekilde hiç silk almaktan bıkmayan sıkılmayan insanlarız. Hepimize sun düştü.
Şimdi Saturn'e geldim. Burdaki arkadaşımda ben gelmeden önce bayağı bayağı silk harcamış , hâlâ globalleri susmuyor. İşe bakın ki bu arkadaşa -warrior- dün heavy armor 79 sun head düştü.
Tamam normal sro oyuncularına , ayda yılda 100 silk alanlara düşmüyor mu ? Tabiki düşüyor. Ancak siz joymax'a ne kadar verirseniz o kadarını alırsınız. Alchemy olayında da item düşürmede de aynı mantık geçerli bnce. 4 günde 7 tane +7 basmıştım. Server'ın en sağlam itemini yapan ENGHERO 2 +7 arasında 1 hafta bekleyerek basıyordu...
Silk = item + alchemy vs vs.

Bende Silk Alıyorum Bişey Olduğu Yok yA xD En Son 500 Silk Aldım Yine Bİşey Düşmedi Almıcam Artık İnat Diyorum Dayanamıyorum xD

bannedddd

Buralıyım
Titus Pullo demiş ki:
Hacım emin misin banlandığından yav hiç görmedim valla 90lvl FF bir charın banlandığını.. :D Paypal'dan falan alışveriş yapmış mıydın o char'a? :roll:

Yahu sorun bende neden olsun. Duyanda silkroada yeni başlamış çömez sanacak beni. Yıllardır oynuyorum ben bu oyunu en az 20 tane 80 lwl char çıkarttım. Yedi işte. ::kaşlarınıçatmışsmiley::

addIcFb

Aileden
Titus Pullo demiş ki:
Yahu sorun bende neden olsun. Duyanda silkroada yeni başlamış çömez sanacak beni. Yıllardır oynuyorum ben bu oyunu en az 20 tane 80 lwl char çıkarttım. Yedi işte. ::kaşlarınıçatmışsmiley::
esprik canım esprik :mrgreen:

Yukarı Alt