Merhaba,

Arkadaşlar burası oyuncu tartışma ve rekabet platformu bende bi ufak tartışma başlatayım dedim. İlginç olan şu Persia serverında "Pbjz" nickli bir char var aynı şekilde "iFailed" diye bir tanede eU yan charı var...

Pbjz -> Sun chest chine 9d
Pbjz -> Sun blade 9d +7
iFailed-> Sun dagger 9d +7
iFailed -> Sun xBow 9d +5
iFailed -> Sun Harb 9d +5
iFailed -> Sun L.armor chest 9d
iFailed -> Som 2.hs 9d +5

ve daha bir sürü 9d sun...som...sos ve +9 itemleri var.

A-) Bu adama sunların hepsi çıktı mı? ( Ki imkansız diyorum şahsen)

B-) Oyuna 10 bin dolarlar döktü bunların hepsini aldı.

C-) GM vs.. gibi illegal yollara başvurdu.

Sizce hangisi bence hiç birinin mantığı yok. Aklıma en çok yatan oyuna bin dolarlar dökmesi. Gerçekten Serverın Kralı. Not: Akademide bundan önce 70+7 sun swordu vardı^^ Ve hala honorda birinci.

Hack-Scam olabilir Paypalla alacam deyip payback olayı vs. yada çok ii para kasmıştır. bilemiyecem.

bu sun işine açıklık getirmek zor. Ama benim şahsi görüşüm şöyle:
O sunları alan kişilerin çoğu mısırlı ya da kuveytli kişiler. Çocuk sanmayın sakın. Koca koca adamlar ya da gençler.
Mısır'da erkeklerin tek eğlencesi online oyunlar. Bayanlarla içli dışlı olmaları zor. Ki oyunda Female char gördüklerinde asılmalarının sebebi de bu zaten.
Paraları bol olduğu için goldsatın alıyorlar. Hergün silk yüklüyorlar,itemlerine artı basıyorlar sıkıldıkça. +6, +7 set... +9 silah...
Sun düşüremeseler bile, oyunda düştüğü an teklif veriyorlar düşürene. Ayrıca birbirlerini de çok iyi destekliyorlar.
Örneğin: Greece serveri 9dg Sun Xbow düşürdü bi kuveytli. 4,5 milyar gold teklif aldı KU_MAX'tan. Satmadı ! 400 m gold'a Yaksini'ye sattı,arkadaşına...

Ayrıca onların sun düşürme ihtimali daha fazla olacak. Biz ayda 300-500 silk yüklerken adamlar onu haftada yüklüyor. Ve bu da Joymax'ın yöneticileri tarafından görülüyor.Siz olsanız, size sürekli para kazandırana mı ödül verirsiniz yoksa senede 1 kere kazandırana mı?

herhafta salı updatesinden sonra sende 1100 silk çek sanada hepsi olmasa bile cogu cıkar

Evet benimde tahminlerim arasındaydı a.t.p nin dediği. Silk yüklemek ile alakası var gibi geliyor. Lakin eski charıma haftada 500 silkden fazla yüklerdim ve BAN yedi xD

Titus Pullo demiş ki:
Evet benimde tahminlerim arasındaydı a.t.p nin dediği. Silk yüklemek ile alakası var gibi geliyor. Lakin eski charıma haftada 500 silkden fazla yüklerdim ve BAN yedi xD
harbi ya nası ban yer ? imkansız :roll:

POTATOHEAD demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
harbi ya nası ban yer ? imkansız :roll:

imkansız bencede

Titus Pullo demiş ki:
Charın üzerinde 1100 silk vardı ban yediğinde. Prem. + tavşan + sosun vs...vs... ve vs... bir sürü şey gitti işte.
geçmiş olsun :roll:
parana yazık olmuş :roll:

Yukarı Alt