Ee bu charlar rome'nin charları sanki. delikanlım ,yalnızgezen, 3 hilal, tabut falan var . Yoksa taklitleri mi :D

Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
Ee bu charlar rome'nin charları sanki. delikanlım ,yalnızgezen, 3 hilal, tabut falan var . Yoksa taklitleri mi :D
eet çakmaları :P cok onceden romedeydım onlar arkadaşlarımdı bende hoşlarıma gıdıor die açmıştım server gemini bu arada :P

Bu mesaj Constanzia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Constanzia demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
eet çakmaları :P cok onceden romedeydım onlar arkadaşlarımdı bende hoşlarıma gıdıor die açmıştım server gemini bu arada :P
bende Rome'de oynuyordum zamanında ,charımın adı MadLy'di şimdi arkadaşım devam ediyor oynamaya :)

CherryBrandy demiş ki:
Constanzia demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
bende Rome'de oynuyordum zamanında ,charımın adı MadLy'di şimdi arkadaşım devam ediyor oynamaya :)
cenk senmisin ?

Constanzia demiş ki:
Bu mesaj blood_moon rumuzlu uyeden alinti yapildi
blood_moon demiş ki:
helal denir anca ama 20 char kasıpta ne yapıcan merak ettim dogrusu:))
can sıkıntısına kasmıstım ya satmaya çalışıom şimdi hepsini :D
ama bu seferde charlar para etmiyor kassanda emeginin karşılıgını malesefki alamıyorsun.....

ben en son 110 capta bıraktım oyunu yaklaşık 2 sene olucak arada privetelere takılıyorum maksat zaman geçsin hesabı:))

açıkcasıda silkroad 2 bekliyorum bi yandanda umarım 2014 te gelir artık silkroad 2 ....

gelmessede en fazla 2 3 sene içinde silkroad iyice tarihin tozlu raflarında kalıcak gibi gözüküyor..

blood_moon demiş ki:
Constanzia demiş ki:
blood_moon demiş ki:
helal denir anca ama 20 char kasıpta ne yapıcan merak ettim dogrusu:))
can sıkıntısına kasmıstım ya satmaya çalışıom şimdi hepsini :D
ama bu seferde charlar para etmiyor kassanda emeginin karşılıgını malesefki alamıyorsun.....

ben en son 110 capta bıraktım oyunu yaklaşık 2 sene olucak arada privetelere takılıyorum maksat zaman geçsin hesabı:))

açıkcasıda silkroad 2 bekliyorum bi yandanda umarım 2014 te gelir artık silkroad 2 ....

gelmessede en fazla 2 3 sene içinde silkroad iyice tarihin tozlu raflarında kalıcak gibi gözüküyor..
Sorun yok ya kalsın köşede zamanı gelince değer alır :mrgreen: Silkroad 2 yi unut sen arabian çarlar gelicekti sözde 3 senedir gelecek sözde boşa hayal kurmayın gelir ama cocuklarımız görür artık hacim :P

CherryBrandy demiş ki:
Constanzia demiş ki:
cenk senmisin ?
Yok ben 2. sahibiyim. Cenk'ten almıştım charı.
Cenk arkadaştı benım o zamanlar bende WaiMaraneR die bi çardı şimdi kim bilir noldu bi ara Tabutda bendeydi şimdi valla bılmıom bırakmıslar sanırım sahibleri başkaları var hep :P

Yukarı Alt