Sro clienti açabilisun pw ler yalış dio bir de vıp miş bu adamların hepsi aynı

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arkadaşım akıllı mısın sen ya önce insan bi konulara bakar..Server DeepBlue7 tarafından hacklendi kimse giremiyor..

RaFFiNe bak 48 saat fln diolar sn bunun tekrarlanmıcanımı düşünüosun server ecsro ya döncek

Server
Assos
Takımı
Besiktas
berkhoas demiş ki:
RaFFiNe bak 48 saat fln diolar sn bunun tekrarlanmıcanımı düşünüosun server ecsro ya döncek
Server zaten hacklendi adamlar uğraşıyorlar..Para kazandıkları birşeyi neden kapatsınlar yada hacklenmesine izin versinler ki bir daha düşün..Ayrıca 48 saat daha dolmadı..48 saat dolduktan sonra bu topicleri açmak lazım :headbang:

WeAre

Buralıyım
RaFFiNe demiş ki:
berkhoas demiş ki:
Server zaten hacklendi adamlar uğraşıyorlar..Para kazandıkları birşeyi neden kapatsınlar yada hacklenmesine izin versinler ki bir daha düşün..Ayrıca 48 saat daha dolmadı..48 saat dolduktan sonra bu topicleri açmak lazım :headbang:
7 kişi serverde şuan oynuyolar onlar almış çarlarını

Server
Assos
Takımı
Besiktas
deepdevilll demiş ki:
RaFFiNe demiş ki:
berkhoas demiş ki:
7 kişi serverde şuan oynuyolar onlar almış çarlarını
Onlar bence ya GM ler yada charları hackleyen kişiler..Ben bugun serverlist max 9 kişi gördüm oyunda..

WeAre

Buralıyım
hyr benim bi arkadşaım da çarını aldı oda oyunda nicos falan qq falan oyundakiler bana haberleri geliyo

WeAre

Buralıyım
berkomu demiş ki:
nasıl almışlarki :S
ah bi bilsem xD bende alacam da ben e posta attım order no yu istedim arkadaşdan saolsun verdi bende 2 tane e posta attım yarına cvp gelir inş

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tuh yaa Acc açılınca Order Number ı salladık gitti..Ben Order Number'ımı bilmiyorum şimdi charımı daha göremeyecek miyim :(

EmmaW

raffi goldsold.pl ye verdiğin mail adresine gir orda gelenlerde goldsold.pl nin bi maili olması lazım orda yazıyo order no ama onu sildiysen bilmem :( veya exl aracılığıyla aldıysan...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
berkomu demiş ki:
raffi goldsold.pl ye verdiğin mail adresine gir orda gelenlerde goldsold.pl nin bi maili olması lazım orda yazıyo order no ama onu sildiysen bilmem :( veya exl aracılığıyla aldıysan...

EXL aracılıgı ile almıştım fakat bnm önceden açtıgım hesabımı açtırdım buradası aracılıgıyla yani Mail'i de ben vermiştim bakalım bi deniyim..Bilgi için thx.. :thumbsup:

Yukarı Alt