Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bromance müthiş bir iş çıkartmışsın güzel topic güzel iş tebrikler, kazanana da iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ps : bahçelievler starbucks'dan yazıyorum semtte ki trafo yanmış yarın sabah 9da gelecekmiş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
bromance müthiş bir iş çıkartmışsın güzel topic güzel iş tebrikler, kazanana da iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ps : bahçelievler starbucks'dan yazıyorum semtte ki trafo yanmış yarın sabah 9da gelecekmiş.
vaaaah diyorum bende bu adam nerelerde günlerdir , yarın full time bekliyoruz hacım :muck:

The47

Bilgiliyim
hmmm exL ın reklamı oldugu bi siteye böyle yogun talep olması için rapidshare hesabı vermek.. akıllıca vallahi takdir ettim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
The47 demiş ki:
hmmm exL ın reklamı oldugu bi siteye böyle yogun talep olması için rapidshare hesabı vermek.. akıllıca vallahi takdir ettim :)
Diğer mesajları okusaydın neyin ne olduğunu anlardın :wink1:

Takımı
Galatasaray
Kemalist Hacım birtane daha bekliyoruz ama sayı 1-2000 arası olsun lütfen :twisted:

Arkadaşlar Biraz ders Çalışın Geleceginizi Kurtarın Bütün bu oyunlar Yalan Elbet Sizde Farkına Varcaksınız

The47

Bilgiliyim
Kemalist demiş ki:
The47 demiş ki:
Diğer mesajları okusaydın neyin ne olduğunu anlardın :wink1:
efem mesajları okudum tabi bi yarışma ücretsz rapid pre veriyosunuz güzel bi hediye bişe demedimde zaten size. ama verdiginiz sitede exL ın reklamı olması dikkatimi çekti :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
extraloob demiş ki:

vaaaah diyorum bende bu adam nerelerde günlerdir , yarın full time bekliyoruz hacım :muck:

hi there, i am back bromance :mrgreen:

hayır şu güzel pazar gününe kadar nasıl küfür ettiğimi globalleri evde nasıl attığımı az çok tahmin edebiliyorsundur ahahah trafo yanmış bana telde öyle söylüyor o söylüyor ben sövüyorum ihihihihiii neyse pazara hızlı girdim hergün 12de yatmaktan bünyemde maymun oldu yahu ahahaha sabah 9da kalkıyorum :twisted:

Yukarı Alt