"Yaza formda girerim" diye boş hayal kuranlardan değildim şükür :))

Aldığım yemek paralarını gayet de en güzel köftecilerde, burger kinglerde, KFC'lerde harcadım, güzeldi, geldi geçti. Artık gerek masa başı işinden dolayı gerekse de yediklerimden dolayı aldığım kilolarla rayından çıkan vücudu tekrar düzene sokma vakti geldi ^^

Ramazan'ın ve bayramın geçmesi + Eylül ayına geçişimizle birlikte programımı düzenli bir şekilde yürüteceğime inanıyorum.

P90X çalışma programı ise, günlük 1 - 1.5 saat arasında yapılan bir egzersiz dizisi. Bu programla sadece kas yapmak değil amaç. Aynı zamanda düzenli biçimde kilo dengesi kuruluyor, yağlardan ve vücutta biriken diğer gereksiz her şeyden kurtulunuyor.

Adındaki 90, 90 günlük yani 3 aylık bir çalışma olduğunun göstergesidir. Bu programa göre Aralık 1'de istediğim kiloyu ve şekli sağlamış olacağıma inanıyorum. 3'e 1 oranla kaçırma payı versek (tatillerde şehir dışı, mesaiye kalma, misafir vb durumlar) 1 Ocak 2012'de planladığım hale gelmiş olacağım.

P90X programını netten bulup örneklere bakabilir hatta dvd'yi indirebilirsiniz. Yotube'da Before and After Results olarak bakarsanız başlamadan öncesi ve üç ay sonrası olarak örnekler var. Eminim benim gibi spor salonuna gitmeden vücudunu şekle sokmak isteyenler vardır.

Hem ücretsiz hem de dünyaya kendini kanıtlamış bu programı göz ardı etmeyin, siz de çalışın bence :))

başarılar dilerim umarım istediğin gibi vücuda sahip olursun.
PS: Kışın 57 Kiloydum şimdi 83 kiloyum okul kaydımı dondurdum bir sene acayip kilo aldım paso evdeyim daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bende bir ara heveslenip indirmiştim , bekliyor arşivimde öyle :) Hikaye diyenler vs olmuştu o yüzden başlamadım ben.Eğer sende gözle görülür bir değişim olursa ben de başlayabilirim :)

Ben yaptım etkileri gayet iyi ama benim büyük bi handikap'ım vardı 110 kilodan 70 düşmüştüm ( Bu program sayesinde değil spor salonuna gitmiştim ) mağlum onca kilodan sonra deri sarkması ve benzeri şeyler oluyodu ab ripper idmanının hastasıyım cardio'da öyle denemeni tavsiye ederim ve ayrıca program dahilinde bide beslenmesi var onu yaparsan gerçekten faydasını görürsün o beslenmeyi yapamazsan bile haşlanmış tavuk ve lapa pilav tüketebilirsin ramazan + bayram girdi bende yağlandım spora devam spor güzel şeydir disiplin özgüven ve planlama becerisi verir :)

Yukarı Alt