Ekran kartı driver'ini güncelle.Oyunu 1024*768 yap.Kasanın içini aç iyice bir temizle.

Alakası yok :)
Ekran kartıda pc de mükemmel.
Olay 3 silkroad açık birinden diğerine geçerken gerçekleşti.
Tabikide hemen çözdüm oyundan çıkmadan.Options'a girdim orada ekran boyutunu değiştirdim.Apply den sonra tekrar eski haline çevirdim ve normal olarak gözüktü =)

Benim pc'mle alakalı birşey olsa bunun aynısın internet explorer& msn &media player gibi silkroadla beraber aynı şekilde kullandığım programlardada gerçekleşir.Bu silkroadın ne kadar iyi bir oyun oldugunu gösterir...

O ZAMAN SENDE BUNUN BENİM PC'MLE ALAKALI OLMADIĞINI ANLADA ARTIK BOŞU BOŞUNA POST KASMIŞ OLMAYALALIM.

caglar59 demiş ki:
O ZAMAN SENDE BUNUN BENİM PC'MLE ALAKALI OLMADIĞINI ANLADA ARTIK BOŞU BOŞUNA POST KASMIŞ OLMAYALALIM.
büyük yazmanı gerektirecek bir olay yok.Bu bir bug değil,olsa herkeste olurdu.Anlayacağın oyundan kaynaklanan birşey değil.Senin pc'inle ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum.

caglar59 demiş ki:
Alakası yok :)
Ekran kartıda pc de mükemmel.
Olay 3 silkroad açık birinden diğerine geçerken gerçekleşti.
Tabikide hemen çözdüm oyundan çıkmadan.Options'a girdim orada ekran boyutunu değiştirdim.Apply den sonra tekrar eski haline çevirdim ve normal olarak gözüktü =)
aynısı banda oluyodu bende aynı seylerı yapınca eski halıne alıyor hem benım pc gayet guzel ^^

WosT demiş ki:
caglar59 demiş ki:
büyük yazmanı gerektirecek bir olay yok.Bu bir bug değil,olsa herkeste olurdu.Anlayacağın oyundan kaynaklanan birşey değil.Senin pc'inle ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum.
Pentium (R) Dual-Core CPU
E5200 @ 2.50 GHz
2.49 GHz 2,00 GB RAM

Ekran kartı nvdia geo force mı neydi 1gblık ekran kartıda.
Hard Disk 200 Gb+ 200Gb yani Yerel disk C 200gb Yerel Disk D 200Gb

Bilgisayarı silkroad ı oynarken lag olmasından dolayı bu hale getirdim 1 ay önce.Fakat pek biişi deişmedi lag konusunda :)

caglar59 demiş ki:
WosT demiş ki:
caglar59 demiş ki:
Pentium (R) Dual-Core CPU
E5200 @ 2.50 GHz
2.49 GHz 2,00 GB RAM

Ekran kartı nvdia geo force mı neydi 1gblık ekran kartıda.
Hard Disk 200 Gb+ 200Gb yani Yerel disk C 200gb Yerel Disk D 200Gb

Bilgisayarı silkroad ı oynarken lag olmasından dolayı bu hale getirdim 1 ay önce.Fakat pek biişi deişmedi lag konusunda :)
İlk olarak son yazdığından başlayayım.Lag bilgisayardan kaynaklanan bir problem değil,internet bağlantısından oluşan bir sorundur.Pc'in isterse 4çekirdekli 8gb ram olsun,bağlantıda sorun olduğu sürece lag oluşacaktır.Bir ikincisi'de pc'inle ilgili problem derken; bilgisayarının oluşturduğu problemi değil,bir anlık bir veri kopması vb. sonucu oluşan ekran bozulmasıdır.Sonuç olarak anlatmak istediğim oluşan sorun bug değil ve silkroad'dan kaynaklanmıyor.Bütün bunları neden yazdıysan dersende başlıkda BugRoad yazmışsın ama ortada bug yok.

Dünyanın en güzel ekran kartına sahip olsanda oyun arasına geçişlerde bu yapabilir bence.Bu öle m.ktan bi oyun işte :D

neden böyle bi konu açma gereği duydun ki senin pc güzel olabilir ama bunun bugla alakası yok öyle olsa herkeste aynı şey olurdu bazen çarların kol kafa falan gidiyo böyle problemler herkeste olabilir ama bu pc ler yüzündendir oyun yüzünden değil bence

Yukarı Alt