1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Buglar düzeltilemeyecek miymiş?

1. erkan_rapper

erkan_rapper Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sitenin birinde bu serverın yazıldığı formattan dolayı ve de bu serverın kurucularının hiç bir coderlık eğitimine sahip olmadıklarından dolayı serverda bulunan hataların serverin ömrü boyunca süreceği ile ilgili bir yazı gördüm bilgilendirir misiniz beni?

2. Jaws3r

Jaws3r Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    türk sro diye birşey yok sadece SSE EMU ile açılmış turk sro süsü verilmiş sahte server

3. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    +adv
    Düzeltilememesinin sebebinin birisi de Kaynak kodlarının olmayışı..

4. erkan_rapper

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani düzeltilmeyecek o zaman bug report toplamanın da alemi yok.Peki niye dandik bir server için 5 tl üyelik ücreti alıyorlar?sizce etik bişey mi bu?

5. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Dolandırıcılık diyoruz biz buna ^^

6. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Adamın kendi serverı. Adam istediği her şeyi satabilir , alıcısı istedikten sonra kimse ses edemez.

7. Jaws3r

Jaws3r Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biz nerdeyiz sen nerdesin hacı ya :lol: makara:

8. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    @Jaw
    anlamadım söyleyecek laf mı bulamadım gayet alakalı ? soru:

9. Jaws3r

Jaws3r Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hani diyorsunuz ya sse emulator ile server açan kendini gm sanıyor diye işte bu adamın açtığı serverde sse emulator ile açılmış bir server anlıyacağın geleceği yok. orda erkan yazmış dandik bir server için niye 5 tl veriyoruz diye advancede çok güzel mantıklı bir şekilde cevaplamış. sse emulator ile açılmış servere sen hala adamın kendi serveri istediğini satar diyorsun. :rolleyes1:

10. sarkolata

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Biliyorum serverın ne olduğunu onu anlatmana gerek yok. Bu serverı açanın belki database kodlama hakkında tek bir fikri bile yok. Ama diyorum ya ne isterse yapar. Adam tırnağını bile satar alıcısı olduktan sonra.. :thumbsup: :mrgreen:

11. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    O zaman biz de eroin kokain satalım? Öyle her isteyen her istediğini satabiliyorsa, he madem server açmış üyelikleri paralı yapmış yalan dolan karıştırmasın işine yok neymiş sunworld 3 gelince charlar oraya aktarılacakmış 8O :curtain:

12. erkan_rapper

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hikaye kardeş bunlar hikayeee.. Milleti dolandırmak amacıyla yapılan işlerden biri... Ama sorsan sitenin yönetici katı buna ses çıkarmaz neden ? elbet bir karları vardır... Bugün gelir olsun diye tişörtleri normalden yüksek fiyatlara satıyorsa vardır bir fırıldak üstelik bunuda girdiğiniz ortamlarda size karizma sağlar diye savunuyorlar... Ben bundan önce çoğu sitede adminlik yaptım ama reklam gelirlerim asla cebime girmedi .. Sitenin kirasını ayırdım bi köşeye geri kalanını ise üyeler arasında belirli bir konu açma sayısının üstüne varanlar arasından çekilişle 1 kişiye onun dışında forumda anket sistemiyle de 1 kişiye 100er kontor hediye yükledik... Bugün sen niye böyle bir şey yaptın diye herkes çıkışabilir fakat bir emeğim geçmeyen sadece bilgisayar başında oturarak kazandığım gelirin bana faydası olmaz diye savunuyorum keşke böyle bir şey burada da olsaydı.O tişört meselesinde bile kendi modlarına dahi parayla satma söz konusu ... Karizman olur ortamlarda deniyor fakat kendi moduna bile parayla satıyorsun ki o kişinin hal ve tavırları senin sitenin reklamını yapacak cinsten olacağından bedava vermesi gerekirdi.

13. rigel

rigel Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hikaye kardeş bunlar hikayeee.. Milleti dolandırmak amacıyla yapılan işlerden biri... Ama sorsan sitenin yönetici katı buna ses çıkarmaz neden ? elbet bir karları vardır... Bugün gelir olsun diye tişörtleri normalden yüksek fiyatlara satıyorsa vardır bir fırıldak üstelik bunuda girdiğiniz ortamlarda size karizma sağlar diye savunuyorlar... Ben bundan önce çoğu sitede adminlik yaptım ama reklam gelirlerim asla cebime girmedi .. Sitenin kirasını ayırdım bi köşeye geri kalanını ise üyeler arasında belirli bir konu açma sayısının üstüne varanlar arasından çekilişle 1 kişiye onun dışında forumda anket sistemiyle de 1 kişiye 100er kontor hediye yükledik... Bugün sen niye böyle bir şey yaptın diye herkes çıkışabilir fakat bir emeğim geçmeyen sadece bilgisayar başında oturarak kazandığım gelirin bana faydası olmaz diye savunuyorum keşke böyle bir şey burada da olsaydı.O tişört meselesinde bile kendi modlarına dahi parayla satma söz konusu ... Karizman olur ortamlarda deniyor fakat kendi moduna bile parayla satıyorsun ki o kişinin hal ve tavırları senin sitenin reklamını yapacak cinsten olacağından bedava vermesi gerekirdi.[/quote]

mükemmel bi cvp helal olsun...

14. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eroin kokain git sat seni tutan yok :wink1: