Bugatti veyron geçen ay İstanbul'da görüldü ve 34 plakalı olarak bir Türk'e ait 8O Geçtiğimiz aylarda da siyah bir Bugatti görülmüştü üstelik 2 si de Türk plakalı

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Ps:Gören video resim çekiyor hemen,agh biz de bir görsek o trafikte adam nasıl sürüyor arabayı ya sahilde sürse neyse diyecem yandan murat çarpsa bilerek adam ne yapacak acil o trafikten çıkması lazım bi de opette teyzeler uzay mekiği görmüş gibiler :mrgreen: :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Addicted demiş ki:
Evcilik oyunundada kendiyle yiğit görmüştü :lol: onlarda resim çekmişleri makara:
nerede görmüş onlar opettemi :mrgreen:

Geçen aylarda bebekte görülmüştü q7 korumasında arkada q7 koruyor arabayı summer4:

exotic demiş ki:
abartmaynız.com
puahahhaha abartmayınızı diyo adam yav uhahah :lol: 1001 beygir bro 1001 bin bir okunuşu yazılışı kolay ama 1001 tane beygiri yan yana koy bakayım :lol: 16.8 motor bizim arabalarda max 3.0 motor :headbang:

Metover demiş ki:
Ali Ağaoğlunun değil mi bu? :P
Azeri birininmiş Türk kuzenimi kardeşimi ne varmış anlamadım onunmuş bu araba adam diyor ki:

-Bu arabayı İstanbul da sürerken çok korktum çekiniyordum sürmekten kuzen,abi herneyse o sür demiş adam da sürmüş :mrgreen:

Yukarı Alt