1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

BUG !! :(:(

1. T0lqA_07

T0lqA_07 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya scripti kuruyorum kendı yerıne gıdıyo ama canavara dalmıyo sadece ıcıne qırıyo duruyo oyle seciyo ama dalmıyo skilleri refresh ledim sildim yeniden yaptım scripti yeniden yazdım ama olmuyor yardımcı olun lutfe :((:

V 1.1.1 ibot

2. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    v.1.1.1 üstüne b, c ve d olmak üzere 3kere update çıktı... Sitemizde bulabilirsiniz... onları kurunuz... scriptinizde şunu yapınız

go(xx,yy) => son kordinat olsun...
    kill
    set(xx,yy,zz) => xx,yy yi training are olarak atar, zz ile kasılma çapıdır..

scriptinizi bu şekilde sonlandırın... BOtta inventory sekmesinden kullandığınız silahı secin ve set first weapon olarak ayarlayın...

Ayrıca skilllerin olduğu yerde Use normal attackı tıklamayı unutmayınız...

saygılarımla..

3. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer Devil Spirit varsa bunu yapıyor. Mesela Devil Spiritin aktif olmasına 20 dakika var. Fakat Siz DC yediniz. Tekrar bağlandınız. Oyuna dönünce saldırmıyor. Mobları seçip öylece kalıyor, devil spirit aktif olana kadar (Malicious Devil Skill), aktif olunca tekrar saldırmaya başlıyor.

> Sebebini bende bilmiyordum. Genelde Şehre geri dönerdim. Zaten Şehirden kasma alanına gelene kadar 20 dakika geçer ve Malicious devil skill aktif olurdu. Bende düzeldi diye sevinirdim.

> Birden fazla bot kasıyorsanız. Clientless olarak olur, Client olur. Bazı botlarda saldırmamazlık yapıyor.

Tweety arkadaşımızın tavsiye ettiği set(xx,yy,zz) olayını scriptlerimde denemedim. Onuda deneyeceğim.

4. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    Devil skili skillerin arasından (buf kısmında) kaldırdığınızda düzeliyor...

Bu maddeyi söylemeyi unutmuşum... :muck: :kalp: