1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bug..

1. XpressDie

XpressDie Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroad Online Bug Diye Birşey Olamaz.Oyunun Her Karesi Bug..Bu Ne Arkadaş Ya,Legend 5 geldiğinden beri İpleri Saldılar.Olamaz Böyle Birşey,Programcılıktan Anladıkları Yok Gidip Joymaxta İşe Girmişler,Şuna Bak,Salı Günü 3 Saatlik Bakım 4 saat sürdü.-ki Şimdi Gene Reset Atılıyor.Yok Atack Bugu.Yok Şu.Kardeşim Aylardır Hazırlandığınız birşeyde Nasıl Bu Kadar Sorun Çıkartabiliyorlar Anlamış Değilim Doğrusu.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

biraz evvel diğer topicte yazdım dur onu kopyalayayım.

görünce bende şaşırdım walla ne hatası vardı da böyle ceza vereceklerini söylüyorlar bu joymax harbiden sapıttı artık birisinin bunlara dur demesi lazım bu ne ya saçma sapan davranışlar yerli yersiz cezalar oyunda açık var biz bundan faydalanıyoruz ceza mı alacağız sana kim ceza verecek joymax efendi sen buglarla dolu uyun yap epinlerde açık olsun cezayı biz yiyelim acaba hatalı iş yapan oyun coder'larını işten atıp onlara da ceza veriyor musun zati verdiğin boktan bir oyun wow'un kılı olamaz şu yaptıklarına bak joymax gerçekten bitiyorsun bir an önce bu işte üstad insanlardan yardım almalısın kötüye gidiyorsunuz hızlıca hemde :coffee:

http://www.extraloob.com

3. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Bence bu Legend-V üzerinde pek çalışılmadan geldi, download linkleri bile son gün duyuruldu öncekiler öyle miydi aylar öncesinde verilen linkleri biliyorum ..

4. XpressDie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Legend 5 Geldide Noldu Abi Allah Aşkına Tüm Canavarlar Çakma Ya.. Güzel Birşey Gelipte bu Kadar Bug Çıksa,Reset Atsalar Düzeltmek İçin Birşey Demem Ama,Çok Dandik Bir Patch bu..

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

nedeni basit aslında bunlar L5'i getirmeyeceklerdi lakin baktılar ki oyun iyice kötüleşiyor acil atılım yapmaları lazımdı ve yaptılar lakin dl linkleri olsun diğer işlemleri 1 ay önceden de verebilirlerdi ama o da bir satış stratejisi demek ki.

6. RecLast

RecLast Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programmer , Web Designer
    Acele iş böyle oluo işte xD Ne aceleleri vardıysa artık :lol:

7. ahmet386

ahmet386 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenciyiz (Daha Önümde Yıllar Var :( )

evet abi kesinlikle satış stratejisi joymaxın cadılar bayramı eventinde bile insanlar vardır bir bit yeniği diyor joymax karının olmadı işe ASLA girmez bunu zaten herkes biliyor ve zaten oyundaki botlardan belli neden KSRO da bot olmuyorda millet sadece auto select ile sürünüyor oyundaki botlar ise sadece çok pahalı bir bot ile geçiniyorlar eğer bu oyun böyle giderse millet sadece private ve soğuk serverlere doğru yollanacak ve üzülüyorum ki oyun Metin2 ye dönecek ve forum siteleri PVP server reklamları ile çöp kutusuna dönecek evet belki bu oyuna yıllarını verenler var evet belki oyunda haksız yere ceza alanlar var ama ASLA tekrarlıyorum ASLA Bug yüzünden kimse banlanmamalıdır çünkü bu oyunun koderlerinin hatasıdır birini banlamak istiyorsalar Koderlerine Ban Atıp daha düzgün bir koder bulsunlar insanlar zaten bedava silk almak istedikleri zaman kimseyi durdamıyorsun + artık CCF yi hatırlatmak isterim.Oyundaki botlarda oyunun açığından yararlanarak yapılıyor bir ara macroo kullanıyorduk çok iyi hatırlıyorum macroo yu cabalda çalıştıramadık yani macroo önlenebilir ama silkroadda macroo hala çalışıyor demekki engellenebilir oyunda hiç bot olmayadabilir ama işlerine gelmez sonra kim Pre alıcak zaten gelirlerinin büyük bir kısmını aylık abone kullanıcılarından sağlıyor joymax onlar istedikleri kadar bot kullansın banlanmazlar ama biz loader kullandığımız için banlanabiliriz artık kimseye bir şey söylenmez İSRO oynamak herkesin kendi seçimidir. Şimdi Haksız mıyım Okan Abi????

Ps:Yazı Makale Gibi Oldu Ama Affedin.

8. cakaltepeli

cakaltepeli Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyide joymaxın kimseyi banladığı yada rollback getirdiği yok. Nie adamları kötülüyorsunuz anlamadım herşey dört dört lük olacak değil yha :detective:

9. XpressDie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dört dörtlük dediğin şey neki? server 3500 kişi.2 ay öncesini hatırlarsan server kapasitesi 2000 de dolaşıyordu. ya şimdi? serverın yarısı gold bot.samarkandda dur 5dk. adım başı gold bot.dead ravine.istanbuldaki sahil. sungsunglar. v.s birsürü slot var.adamlar göz boyamak için player npc leri banlıyorlar.ama nedense 1 GOLD BOT ban yemiyor.! bu sorunu çözmek çokmu zor ? demekki goldbotlardan bir kazancı var bunların ki banlamıyorlar

10. XpressDie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Auto Login Olayıda Yalan Zaten.Kafasına Estimİ Giriyor. serverda 100kişi yer açığı varken girmedi. kapattım tekrar girdim login açmadan girdi..millet pre alsın diye elinden geleni yapıyorlar..

11. okammmm

okammmm Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar sorunları konuşmak yerine çözüm bulmak daha mantıklı, herkesin silkroad ile bir sorunu mutlaka vardır. Bunlara bir çözüm ?

12. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Joymax değiliz ki , çözüm üretelim.
    Sorunu yaratan da çözümü üretecek olanda Joymax.

13. XpressDie

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    joymax personelisiniz demedik, biz bu oyunun oyuncusu olarak yaşanılan problemleri yok sayamayız. çözüme gelincede çözümü basit ama joymaxın planı bu işte,bu goldbotlar sonsuza kadar devam eder neyse,onlara silki,premiumu goldbotlar alır

14. Alekto

Alekto Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben sroyu bıraktım arkadaşlar bune heryer bot kasılamıyoz loaderle giriyoz ban botla giriyoz ban srobotla giriyoz ban silk attrıyoz ban yemiyelim die ban ben sunword v.i.p e geçtim çokda güzel server tavsiye ederim

15. okanacar

okanacar Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş bir çözüm bulurlar