Blader Charıma Sp farm yaparken bu charlarada 50-100k bişiler kastım ve bu charlarıda kasmaya karar verdim o zamandan bu zamana bu hale geldiler belki düzceli gibi olur :))
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardeş sadece bi çardan foto atmışın diğerlerinden de atarsan bi de güncel levellerinden fotoları koyarsan çok sevinirim
Ps:süper xD

AngeLicMoon demiş ki:
kardeş sadece bi çardan foto atmışın diğerlerinden de atarsan bi de güncel levellerinden fotoları koyarsan çok sevinirim
hepsi aynı lvl 76 sadece icemilk_ 87 lvl onu önceden kasmıştım takılıyor öle oda :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
küçük düzceli :P

hayırdır kuzum starwars hayranlığı mı var birazcık makara:

Kardeşim charların gerçekten güzel aynı yolun yolcusuyuz =) benimde teşkilat inşallah bu lv'lere ulaşır senin gibi bu slotlara ulaşabilirim tek garip gelen bana şu oldu su ana kadar sadece 52 lv som düştü demişsin yani kafama takılan neden sadece 1 tane sox item düştü bana şu ana kadar düşen 2 x sos 52 bow- 1 x som 52 bow- 52 lv sos ring- 52 lv sos blade- 56 lv som armor female oldu.

extraloob demiş ki:
küçük düzceli :P

hayırdır kuzum starwars hayranlığı mı var birazcık makara:
evet severim tüm seriyi 2-3 kere izlemişimdir.
64-65e kadar plv yapıldı charlara 70e kadar kendileri kastı cavede 1 tane som çıktı işte 70den sonra 76 a kadar bi daha plv yapıldı iş artık teşkilata saldım charları bakıcaz sox itemlerimeze şimdi :)
PS:Asıl blader charımın adıda DarthMaul :))

judas demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
hepsi aynı lvl 76 sadece icemilk_ 87 lvl onu önceden kasmıştım takılıyor öle oda :)

Aldığın expi düşürür ama 87'lik. ^^

Roxas demiş ki:
judas demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:

Aldığın expi düşürür ama 87'lik. ^^
evet düşürürde olsun lvl önemli değil para kassın item kassın yeter :D 3.30 saatte %10 kasmışlar yeter :)

Yukarı Alt