Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel ss teşekkürler bunların mavisini oyunda görmek lazım nasıl duruyor acep Razz

Beijo demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
sayende gördük
Ama bişiye benzemiyomuş Jm ye yazıklar olsun insan adam gibi bişi yapar
normal sosundan farklı olarak ne bekliyordunki ?
Sosun 2500P onu yapmak nerdeyse imkansız
Şahsen ben o puanı toplayıpta bu silahı almış olsam direk hayal kırıklığına uğrardım nadiren alınabilecek bi silaha daha güzel bişi düşenseydiler keşke

o honormu kasıo dusuk lvl adamlar kasıo demekkı ıyı bı kıtle tutturmus gercekten gece gunduz kasan adamlar almıs akademısıne kı yapmıs ama baya zor yanı ıyı emek harcamıslar

akademy den 50 tane adam mezun ede5rsen alırsın. Bizim bi arkadaş 7-8 tane çarı aynı anda kasıyor 3 içinde de mezun ediyor
hemen hemen 3-4 hafta içinde honor puanı 2500 ü geçmiş olcak. olay acedemy e adam alıp mezun etmek.1 lvl de açıyor çarları 40 olunca bırakıyor. mezun ediyor.

Honor sun nasi mi alinir bu ss aciklior size sanirsam Cool gece gunduz kastigim 1 lvl den alip 40 lvl yaptigim carlardan bi kaci 2 haftadan bu yana 24 saat yapiorum 766 honor puanim var 1 aya honor sun elimde Cool

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ööle alınan itemler tamir edilmio die biliodum ben ama madem ööle ne gerek var okadar emek vermeye Question demekki ben yanlış biliyorum :lolmuch:

os1

olduser
böyle iyi oluyor bende bir serewra geçiyim bari hemn academye giriyim selcuksos sen hangi serwerdasın acaba yanına gelem benı 40 yaprmısn acaba bir günde en fazla kaç lwl olurum

ben redsea deyim her turlu 40 lvl char her seyiyle 40 lvl yapip birakiorum en az 20 tane avrupa char modeli var ozelden pm at birini veriym

yada 24 saat online olurum diosan yeni char ac kasiyim bende sade avrupa modeller var nasi istersen 2 gunde full acik durursan 40 yaparim ben 5 li char gruplari aciorum ve 2 gunde 40 yapip birakiorum sm forever Cool

Yukarı Alt