onun gorevi var 1 lvl char dahi alabiliyor nası veya nerdn bilmiorum ama para botlarını oldurmek icin alıolar onun oldugu yerde elbet 1 tane 1 lvl char vardır

trader deil normal kullanici cikartior. bard kullanan biri cikartiodu az once ^^ nasıl oluyor bizde yapalim xD

bende gordum, once uzaktan eleeee ısu burda cıkmıs dedıydım:))

c4b4L demiş ki:
trader deil normal kullanici cikartior. bard kullanan biri cikartiodu az once ^^ nasıl oluyor bizde yapalim xD
arkadaşım traderler çıkartıyor...trader olan çarımla çıkartabiliyorum!! summer4:

arkadşım bence salıyosun bu yaratık grev yaratığıdır ben bu görevi yaptım sehre gidene kadr bu yaratıklar hep yanında çıkıyo blip bilmeden konuşmayalım lütfen ben de traderim traderlerin böyle bi yaratık çıkaramazar çıkarırlar diyosan ispatla

mehmet_serif demiş ki:
arkadşım bence salıyosun bu yaratık grev yaratığıdır ben bu görevi yaptım sehre gidene kadr bu yaratıklar hep yanında çıkıyo blip bilmeden konuşmayalım lütfen ben de traderim traderlerin böyle bi yaratık çıkaramazar çıkarırlar diyosan ispatla
ahhh ahh bilmeden bide böle konşyon ya çok üzülüyom sana . ne halin varsa gör...adamlar lafdanda anlamıyo napalım daral:

Arkadaşlar saçmalıosunuz bu demon shetian berserker qörevi....ßu qörevi yaparken şehre dönene kadar ßundan çıkar 60 tane dk başı 1 tane duşuyor ve sen neredeysen oraya atıyor (safeler hariç)...

bu görevmi bilmiyorum ama cok sinirmi bozuyorlar.. her şehrin kapısında duruyorlar summer4: önceden bota bile koyamıyordum daral:

Yukarı Alt