Ben bugün ne giysem de dahil olmak üzere boş zamanlarımda eğlencesine izlerdim bunu da arada denk gelince izliyorum, bugün izledim hatta iyiydi de [horny21 İdil ve adını bilmediğim bi kaç kişinin tartışması falan komik oluyor izlemek de bi de o İdil nasıl 95 li ya Allah için abla falan derdim sokakta görsem hal hareketler falan, nasıl bir özgüven varsa bi de kendine fena da değil bi taraftan :twisted: [horny21

Ps:İdilin soyadını arayanlar için Naz Kaluç :twisted:

Takımı
Besiktas
normalde tv izleyen biri değilim ama 1 keresinde o aptal programa denk gelmiştim.ya açıkça söylemek gerekirse hepsi birer oyuncu ve jüri üyeleri şarlatan. izleyen insanların %90'ı aptal kesim.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
normalde tv izleyen biri değilim ama 1 keresinde o aptal programa denk gelmiştim.ya açıkça söylemek gerekirse hepsi birer oyuncu ve jüri üyeleri şarlatan. izleyen insanların %90'ı aptal kesim.

Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
Ahaha makara: Aynen katılıyorum makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
%10 luk kısımdayım o zaman :D Şarlatana sesli güldüm :D @Lemonade bro izliyorsun demi içime doğdu bak :)

Takımı
Besiktas
Geçen gecenin bi yarısı acıktım, ayıptır söylemesi tost yaptım. Dedim bakayım tv de ne var. Açtım bu vardı izledim 1 saat kadar. Kahkahalarla güldüm, bi o kadar sinirlendim toplumu bu kadar gerizekalı yerine koyan bir program. Anne babasının gururunu gram düşünmeyen birsürü kevaşe topluluğu. Sözde moda diyip giyinen bi caciktan anlamayan, toplum içine 5 dakika bıraksan parçalarını bulamayacagin bir kaç jüri üyesi. Ne diyim allah akıl fikir versin.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Eski kiz arkadadim izliyordu onun yuzunden eskiden biraz izlemisligim var :D
ps: sucks

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Eski kiz arkadadim izliyordu onun yuzunden eskiden biraz izlemisligim var :D
ps: sucks

Benim de kuzenim izliyordu zaten ondan izliyordum ben de :mrgreen: :lol: :beer:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Nur Yerlitaş'ın saçmalıkları.Kendini baya üstün bir varlık olarak görüp oraya katılan yarışmacılara acımadan saçmaca yorumlar yapması.Yapmacık uyuz hareketler.Aklıma gelince delirdiğim bir program sin: sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gayet guzel program , karsina oturup izlemedim hic genelde ses olsun diye aciyorum ama zaman zaman soylenenler gulduruyor. Yarismacilarin zeka seviyeleri cok dusuk oldugu icin kendinle daha cok barisik bir hayat yasamana olanak sagliyor.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Geçen gecenin bi yarısı acıktım, ayıptır söylemesi tost yaptım. Dedim bakayım tv de ne var. Açtım bu vardı izledim 1 saat kadar. Kahkahalarla güldüm, bi o kadar sinirlendim toplumu bu kadar gerizekalı yerine koyan bir program. Anne babasının gururunu gram düşünmeyen birsürü kevaşe topluluğu. Sözde moda diyip giyinen bi caciktan anlamayan, toplum içine 5 dakika bıraksan parçalarını bulamayacagin bir kaç jüri üyesi. Ne diyim allah akıl fikir versin.

Hepsi cast ana babalık bir durum yok

Nur Yerlitaş deyince aklıma hep şu geliyor;

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

doktor bu ne

Bu mesaj bysinem rumuzlu uyeden alinti yapildi
bysinem demiş ki:
beğenerek izliyoruz :D
Sinemcim konu hakkındaki detaylı görüşlerini skype üzerinden almak isterim pm kutuna da bakabilirsin :mrgreen: :lol: :twisted: [horny21

Yukarı Alt