'Bu taraftarla engel tanımayız'
İki Senegalli Niang ve Dia, taraftara hayran kaldıklarını söylerken, “Onlar bizim itici gücümüz. Bize destek oldukları sürece tüm engelleri aşarız” dedi.

Fenerbahçe’nin yeni transferleri Senegalli Mamadou Niang ve İssiar Dia’dan taraftara övgü dolu sözler. Fenerbahçe Dergisi’nin eylül sayısına konuşan ikiliden Niang, “Taraftarların itici gücünün bir takıma neler yaşatabileceğini çok iyi biliyorum. Bunu Marsilya’da geçen sezon yaşadım. En büyük rakipleri yenerek 3 kupa kaldırdık. Fenerbahçe taraftarı bu desteği bize sağladığı sürece takım olarak kalan süreçte engel tanımayız” derken, Dia da, “Fenerbahçe taraftarına hayran kaldım. Onlar bizim itici gücümüz. Taraftarlarımızı mutlu etmek de bizim başlıca sorumluluğumuz olacak” diye konuştu. Türk futbolunun çok fazla pazarlamasının yapılmadığını vurgulayan Niang, “Türk futbolu medyatik değil. Aslında bu ligde çok kaliteli ve güzel maçlar oynanıyor. Bu pazarlama, oyuncuların burayı tanıması ve gelmesi açısından çok önemli. Avrupa’daki televizyon kanallarında maçların yayınlanması lazım” değerlendirmesini yaparken, İssiar Dia, şunları söyledi: “Senegal, Türkiye ve Fransa ligleri kalitesine yakın değil. Ancak milli takımda çok iyi bir jenerasyon yakalandı. Bizim gibi Avrupa’da top koşturan çok iyi oyuncular mevcut. Tenis oynamayı ve vizyon filmleri seyretmeyi seviyorum. Bir de mesajlaşmak” İki Senegalli, Dünya Kupası’nda Vuvuzela yüzünden büyük sıkıntı çektiklerini sözlerine ekledi.​

Stoch'ta şampiyonlar liginde başarılı olacaklarını söylemişti ajhfkahfkjsasa

Ni'ye çok foul yapıyorlar ya üzülüyorum bazen ama şu araplarla 5. hafta neler yapıcaz çok merak ediyorum :starving:

Yukarı Alt