Takımı
Besiktas
Hiçbir zaman Çin malı alma.İstediği kadar garanti kapsamınada girse isim yapmış gibi gözüksede çin malı çin malıdır.2sene kadar telefonculuk yaptım.Çin malından çekdiğimizi hiçbir markadan çekmedik.Özelliklerine bakmadım generalmobile gördüm kapadım direk daral:
Almayı düşünüyosan az daha koy üstüne orjinal bi tablet al.

EmmaW

bro fatih projesi diye bir olay var bazı okullara bu tablet ve akıllı tahta gibi teknolojik aletleri dağıtacaklar bizim okulda seçildi 2. dönem bu tabletleri dağıtacaklarmış bütün öğrencilere sizce okul dışındada işe yarar bir alet mi diye merak etmiştim sağolasın yorumların için ama ccc bedava sirke baldan tatlıdır ccc :mrgreen:

Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
bro fatih projesi diye bir olay var bazı okullara bu tablet ve akıllı tahta gibi teknolojik aletleri dağıtacaklar bizim okulda seçildi 2. dönem bu tabletleri dağıtacaklarmış bütün öğrencilere sizce okul dışındada işe yarar bir alet mi diye merak etmiştim sağolasın yorumların için ama ccc bedava sirke baldan tatlıdır ccc :mrgreen:
Bu fatih projesi öğrencilere verilecek olan tabletler ise; Başbakan bi açıklama yapmıştı kendi üreteceğimiz tabletler verilecek diye.Eğer öyleyse; vay benim öğrencimin haline eğitimde bile nerden kısarız çinden ucuz olur diye bu tabletleri alıyolarsa yazık ki ne yazık.
General mobile kullanım olarak seni dışarda da idare eder.Eder etmesine de ne kadar eder orasını bilemiyorum.Bi bakmışın 2.gün gitmiş bi bakmışın sene sonunu görmüşün :D

EmmaW

biraz araştırdımda sanırım apple dan falanda teklif gelmiş ama kabul etmemişler ne güzel apple ipad'in aynısını teklif etmiş direk :lol:

Yukarı Alt