serverin en baba charları blocklu...vakti zamanında id/pw verip , sonra id/pw verdikleri adamlarla kavga edip birbirlerinin charını id yazıp şifreyi yanlış yazarak blocklayanlar var....öyle ki serverin en baba charları, en sözü geçebilecek charları şuan blocklu....ve sürekli 3er saatlik blocklanıyorlar...

en kaşarlanmış old swde bile olmaz bu...

yazık ya emeğe..yazık şu türklerin birbirine düşmesine...toto_ger alayınızla kafa buluyor ulen...(toto_ger son savaşta hotanı alan guildin başı...)

block yiyen herkez 500 tlik charları yarı fiyatına satıyor..uyanık olun !

kendı düşüncen saygımız var. Fakat altta yazdıklarımı da dıkkat e almalısın :coffee:

1- Yapılan bu durum sadece azteca da degıl cogu sw de mevcut.
2- neden bırıne ıd yada pwnızı verıyorsunuz ki sacmalık
3-kale alan kısının herkesle dalga gecme olayına gelınce. kaleyı uzerıne tapulamadı sonucta. bırlık olun alın kaleyı.
4-Bu kadar hırs dolu oyun oynamak ne derece dogru bilinmez. bazı seyleri sineye cekmek bazen en güzelidir.
5-Server ın kral carları block yiyor. Zaten gercek bi kral karakterin BANA GÖRE 2-3 sahibi olmaz. 2-3 Sahibi olmayan carın da ıdsını sen vermedıkten sonra kımse bulamaz.

Özet: Hersey sız player ların elinde aslında. Sw de bu olaylar yogunluktadır , olabilir. Fakat unutmamak gerekirki bi sw yi oyuncu için zevklı yapan ne karakterıdır nede kral olmasıdır. MESELE KURDUGU ORTAMDIR. iyi Oyunlar

maya serverinde oynuyorum yaklaşık 4 ay kaleyi koruduk ve bu tarz olaylar bizim de başımıza geldi
bir ata sözümüz derki meyve veren ağaç taşlanır
geçiniz bunları güvenmediğiniz adama ıd pw vermeyin
(ne kadarda güvenseniz insan oğlu çiğ süt emiştir her zaman arkanızı kollayın hiç umadığınız biri sizi sırtınızdan vurabilir)

hanry006 demiş ki:
kendı düşüncen saygımız var. Fakat altta yazdıklarımı da dıkkat e almalısın :coffee:

1- Yapılan bu durum sadece azteca da degıl cogu sw de mevcut.
2- neden bırıne ıd yada pwnızı verıyorsunuz ki sacmalık
3-kale alan kısının herkesle dalga gecme olayına gelınce. kaleyı uzerıne tapulamadı sonucta. bırlık olun alın kaleyı.
4-Bu kadar hırs dolu oyun oynamak ne derece dogru bilinmez. bazı seyleri sineye cekmek bazen en güzelidir.
5-Server ın kral carları block yiyor. Zaten gercek bi kral karakterin BANA GÖRE 2-3 sahibi olmaz. 2-3 Sahibi olmayan carın da ıdsını sen vermedıkten sonra kımse bulamaz.

Özet: Hersey sız player ların elinde aslında. Sw de bu olaylar yogunluktadır , olabilir. Fakat unutmamak gerekirki bi sw yi oyuncu için zevklı yapan ne karakterıdır nede kral olmasıdır. MESELE KURDUGU ORTAMDIR. iyi Oyunlar
aynen summer6: adamlar o akdar para yatırıyor sonrada ''hadi ben senin charla biraz takıliyim sende benimkiyle takıl...'' deyip kavga edincede block koyuyor..

başka sw ben sparta ve alexanderde oynamıştım yoktu böyle şeyler..yada bana denk gelmedi...vallahi bu swde bu kadar gördüm bu davayı...

Yukarı Alt