Ben silkroad oynarken kalabalık olmayan yerlerde normal oynuyorum fakat kalabalık olan yere gelince(samarkan ve hotan) ???? diğer bir deyişle send error hatası veriyor ekran kartımın driverler daha yeni guncelledim ama hala devam ediyor lutfen yardım sorunumu çözene isteği herseyi vercem yeterki çözülsun
sunlarada bakın:
756 mb ram 256 mb ekran kartı markası ati radeon 9550\x1050 series
2.27 GHz ıntel petıum 4 frame work yuklu directx9 yuklu ekran kartım en guncel versiyonunda ben bu sorunun artık ekran kartından kaynaklanmadıgını dusunuyorum

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 lütfen çözüm bulun bulana canım feda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ekran kartını guncelle demeyin directx yi yukle demeyin öncelik atamyı demeyin silkroadın sitesinden indir demeyin hepsini yaptım ama hala ???????? hatası

Bilgisayarın Anormalin ustundedır yani ram ve ekran kartı kaldırmıordur tamamen bunnla ılgılıdır en kısa surede bilgisayarına bak :thumbsup:

silkroad tarihindeki % 100 bi çözümü olmayan bi hatadır bendede bi ara öle oluyo du sonra kendi kendine çözüldü sen gene bi dene ctrl + al + delete ordan işlemler sekmesine tıkla ordan sro cliente sağ tıkla öncelik ataya bas ve yüksek yap belki düzelir

hepinizden allah razı olsun deniyicem o dediklerinizi bende extraloob da yeni uyeyim oyuzden bilmiyodum rep sisteminin olmagını

lütfen yorum yazmaya devam edin
hiç bişey çözüm olmadı o yuksek atamayı da yaptım olmadı

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Merhaba.
Sana Dusuk sıstemlerle sro oynamanın tek yolunu soyleyecegım

Oyundayken esc ye bas. optıon a tıkla ordan 1024x768 i 800x600 e cevır. Goruntu kalıtesı dusecektır.Ancak sorunların azalır.Daha sonra O secenegın altında Graphic 1 ve Graphic 2 nin altındakı seceneklerde :

Graphic Quality yi middle den low a dusur.

Sonra sag taraftakı cubugu asagı dogru cekerek asagılara ın

Tuxture Detail: Bu High durumunda bunu low a cevır

Sonra en asagıda

son 2 tanesını:
Turn all efect
ve

general e

cevır.
Boylece sro goruntu kalıtesı aşırı derece düşecektir.Toprak takı detaylar denızlerdekı detaylar berbat durumda olacak.Ancak denızın bıze bır yararı olmadıgı ıcın kotu gorunmesının bır dez avantajıda yok

Senın ıcın Sro oynamanın tek yolu bu kardeşim.

Eğer anlamadıgın takıldıgın bır yer olursa bana ozel mesaj (p m) at lutfen.

Ps: Bundan daha ıyı bır yontem yok ve bulamazsın

cok saol ama ben oyuna giremiyorum ki girdiğim an ?????? hatası yanı send error alıyoorum

ve bence bunun sorunu ekran kartımdan deil media.pk2 den bana orjınal media.pk2 lazım bulamadım uplayanda yok eğer sen uplarsan
cok sevinicem...

dediğinizi yaptım 800*600 yaptım ama sadece ?????? hatası almammı geciktirdi 2-3 sonra gene ????? hatası alıyorum :'(:'( lutfenn yardım çözüm bulun

Çok kalabalık yerlerde, ekran kartı veya RAM azlığından kaynaklanan bir hatadır kendisi.. Ben 2GB RAM ve 128 MB ekran kartı ile oynuyorum ve ekran kartı yüzünden Hotan Palace'de anında "????" alıyorum ama Samarkand Palace'de biraz bekleyince.. Ekran kartı ve RAM'i arttır :popcorn:

Şimdi dostum sen yinede bir bak ekran kartı ve directx in güncel versiyonlarına bunların en gücel versiyonlarını kendi sitesinden ayrı silkroadonline ın download bölümündende indirebilrisn.Başka bir düşüncem ise sisteminde kurulu olan silkroadın hasar görmüş olabilir.Tekrardan kur.Son olarakta bilgisayarını bir tarattır.Senin durumun benim başımada gelmişti.Pc yi tarattım 13 tane virüs çıkmıştı.O günden beridir artık bende bu hata yok.Sende bir dene

o hata sadece Ekran kartından Dır.
Başka söze gerek yok.
Ekran kartın ve anakrt işlemci uyumsuzlugu dan kaynaklanıyor.
Ekran kartını degiştir yada Pc deki uyum sorunlarına bak.
ati readon saphire x9600 ekran kartı almanı tavsiye ederim ??? hatasını hiç almadım :)

Yukarı Alt