Oyun sürekli her 2 dk da bir masaüstüne atıyr sürekli kendi kendine kapanıyor ,Nerden kaynaklandığını bilen veya daha önce yaşamış ve çözmüş bir kişi var mı?

Ekran kartınızdan ya da işlemcinizden kaynaklanıyor olabilir. Update yapın,yine aynı sorun yaşanırsa bilin ki bilgisayaranız silkroad için pek iyi değil.

Bir de oyuna girin, Options(ayarlar) bölümünden, Video kısmında Graphic ayarlarını LOW yapın. Bloom effect'i kapatın.

ekran kartı ve ana kartı tekrardan kurdum d diste yedek so dosyası vardı botuda oraya ayarladım ama yine aynı hatayı verdi:S
intel core 2 duo Cpu E6750 2.66Ghz ,2gb ram , 512mb 8500gt asus ekran kartı var nasıl olur bu hata anlamıom

az önce botsuz girdim yin e masaüstüne attı fakat bu sefer soru işaretli bi pencere çıktı bilgisayarımın özellikleri yazıyordu

Ekran Kartında İyi Neden Böyle Anlamadım Bence Aksama Kadar Bekle Belki Sorununa Çözüm Bulan Biri Burda Çıkabilir Çıkmazsa Çözüm Format :D

daha 4 gün önce formatladım acaba formatladığım güne geri alsam bilgisayarı düzelir mi?

sistemi geri almamda fayda etmedi

silkroadın sitesindeki angi driverı indircem söylermisiniz onuda deniyem olmadı format son çare

buyur bunu indirip kurdukdan sonra sorunun ortadan kalkacaktır :thumbsup:
Download
Nvidia 8500Gt Son versiyon
Download

Kod:
xp 32 bit için bu ve kurmadan önce önceki driver i komple sil pc ye reset at daha sonra bunu kurup tekrar reset at

herşeyi yaptım düzzelmedi,format attım şimdi düzeldi masaüstüne atmıyor ,eğer birisin başına gelirse bu olayın aynısı hiç oyalanmasın driver kurcam onu onarcam zaman kaybı oluo fayda etmiolar direk format :D :thumbsup:

Yukarı Alt