1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bu sorun çözülmezse silkroad biter...

1. VVaLLaCe

VVaLLaCe Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işin aslı, Sorun teknik bir sorun değil. Sorun düşünsel, taktiksel veyahut benzeri ....sel bir sorun. olmadi:

Silkroad bitiyor. Silkroad sarmıyor. Silkroad heyecanını yitirmiş, hiçkimseyi memnun edemiyor artık ! :!:

Eski silkroadı özleyenler parmak kaldırsın :headbang: desek herhalde çok az kişi vardır tepkisiz kalacak. Herşey paraya çevirildi. Joymax para kazanayım diye neredeyse potları silkle satacak hale getirdi oyunu. Daha çok silk satabilmek için neredeyse ay başına dg yükseltiyorlar. :coffee:

Trade sisteminin değişmesi çok kötü oldu. Çünkü özellikle düşük lvl oyuncuların en büyük eğlencelerinden birisi trade işiydi. Ama şimdi hem thief lvl hemde normal lvl kasmak, lvle göre item yapmak, itemlere plus+ ve blue yapabilmek için de silk almak gerekiyor. :!!&%&!

Yanisi şu, oyun tamamen güçlü oyuncuların tekelinde. Ve güçlü oyuncuya diş geçiremeyenler charlarını satıp oyunu teker teker terkediyorlar. Küfür gırla... Charın başına geçtiğim zaman, 120 lvl FF olan bir charla eglenceli ne yapılır diye düşünüyorum :confused1: ama hiçbişey bulamıyorum...

Pvp alanları boş, savaşlarda kaleye kimse saldırmıyor, trade yapan yok, job cave ' de kestiğimiz adam abi nolur kesmeyin , farm yapıyoruz :buddha: " diyorlar. Uniq deseniz , warrioruz onu da biz sevmiyoruz işte. :think:

Joymax'ın serverları birleştirme gibi bir karar aldığı konusunda ciddi yerlerden duyumlar aldım. nese: Eger böyle bişey olmazsa, yukarıdaki sorunlar SRO'yu bitirir... sadnessla1

Biz hercules serverında CrazyTitanS unionu olarak serverların birleşmesi konusunda ciddi anlamda çok istekliyiz, çünkü eğlencemiz kalmadı gerçekten daral: . Hem bu sayede char ve item fiyatları gerçek değerine ulaşabilir, hem de bütün serverların en iyileri kendii gösterme şansı bulabilir. :oldie: Düşünsenize...Sadece birazcık olsun herkesin tek bir serverda ( sanırım uygulama 2 veya 3 serverda olacakmış, lvl e göre server uygulamas olabilir ) en iyilerle kapışmak süper olma mı ? Eğlence ise en güzeli bu işte :popcorn:

Revolver ( tabanca ) filminde bir söz işitmiştim, aklımda kaldığı kadarıyla sonlandırmak istiyorum;

ZEKA ANCAK KENDISINDAN DAHA ZEKI BIRI KARŞISINDA GERÇEK DEĞERİNE ULAŞIR !!! 8O

Burdan yola çıkarak şunu da söyleyebiliriz; Ancak en iyilerin arasındayken gerçek gücünüzü görebilirsiniz... :beer:

Selametle!..

2. fansemih

fansemih Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makine Ressamı
    Cok GüzeL anLatmıssın Kardesim Klavyene sagLık inş böyLe birsey oLurda diger serverLeride Görmüş oLuruz....
    Pwp uniq vs vs Kapısmak güzeL oLur diye düşünüyorum SaygıLar

3. NeeD

NeeD Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tebrikler kardeşim gerçekten yazdıkların çok doğru eline sağlık

4. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    serverları birleştirmek için 3500 kişilik kapasiteyi artırmaları gerekir ki bunuda yapmazlar :wink1:

5. cyclone

cyclone Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

joymax para veripde o işe girmez ümidinizi kesin :) olmadi:

6. BthnCvk

BthnCvk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bro çok güzel bi konu açmışsın öncellikle emeğine sağlık.Ama şunu unutmamız gerekir ki BU OYUNU ZORLA OYNATMIYORLAR.Bende oynuyorum ama oynarken oyundan zevk almaya çalışıyorum.Bence sizde gelen yeniliklere sıcak yaklaşın yoksa bu oyundan zevk almazsınız...

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  7. bymokar1

bymokar1 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kopmle değiştirmek yerine 101+ları birleştirir ve problem olmaz
    yani daha yüksek kapasiteli swlere gerek kalmaz :wink1:

8. BthnCvk

BthnCvk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Söledin şey sana mantıklı geliyormu.O zaman Taxi olayı felan kalmıcak.Ayrıca 101- Lvlerdekiler için Alexe felan gerek yok.Oraları felan silsinler o zaman.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

9. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    isro için bitti bitti diyolar 2 yıldır ama bi bitiremediler şunu :D

10. Onitsuka

Onitsuka Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Keske sadece chines olsa :)

11. tugrul_mj

tugrul_mj Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşın dediğine katılıyorum oyunu zorla oynatmıyorlar zevk almaya bakalım.Eskisi daha güzeldi doğru ama bu tür oyunların kaderi bu (ultima,knight online vs..) bence silkroad yinede bu oyunlara göre iyi