bunlar yıllar önce silkroadda cıkan hatta ilk eventa gelen parti içi özel strong canavar cıkarmaya yarayan scroollar

Thork demiş ki:
bunlar yıllar önce silkroadda cıkan hatta ilk eventa gelen parti içi özel strong canavar cıkarmaya yarayan scroollar
eminmisin?

ben bimyorum. Eğer eminsen bu monster summening scroll dür.Bunu açan kişi8li partiye girer ve bu açan kişinin lvl ında elite yaratık çıkartırdı. Bunun bir bug ı vardı bir aralar. Lvl 20 De bunu açtığında o alanda olan herkes DC yiyiyordu --Lvl 20 : TG ve TG elite diye bir yaratık olmayınca--

Monster scroll onlar geçen sene event veriyodu onları basınca partydeki kişi sayısı kadar lvl ındaki strong canavarlar çıkıyo..

Bu scroollar monster scrool dur canavar cıkartır ben sro ya ılk basladıgımda eventten bunlar cıkardı ve gold dragon flag cok manyak eventtı o gunler keske tekrar bu scroollar cıksa

2 sene önce Ben Alps Serverinde Fantezi Yaparkan Bu kağıtların Merkez üssünü kurmuştum Alış, Satış, İthalat, İhracat :P Şimdi Eğer kalmışsa Epeyi degere Binmiştir.

XanJouLo

Öğretiyorum
Bu scroollar varken max. lvl 70 di ve haliyle TaklaMakan açık deildi. 60 küsür lvl bi adam kullanırsa edimmu çıkıyodu fakat o zaman oyunun genelinde olmadığı için adı 0 dı :D

XanJouLo demiş ki:
Bu scroollar varken max. lvl 70 di ve haliyle TaklaMakan açık deildi. 60 küsür lvl bi adam kullanırsa edimmu çıkıyodu fakat o zaman oyunun genelinde olmadığı için adı 0 dı :D
Herşeyi yanlış biliyorsun :P
0'lar Cavedeki 66 canavarlarıydı. :wink1:

Arşivden baktım buldum 0 ları :P
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bunları ilk greccede görmüştüm onları satarsan eyer milyon kasanırsın.oyun ilk açıldığında ta onlar wardı.Onları jangan kapısın önünde çıkarırsan uınique gibi monsterlar geliyor.

Yukarı Alt