Gözlerini kırmadan bakınca etkileniyor insan denmiş ben uzun uzun baktım gözlerimi kırpmadım baktım baktım hatta sağımda da pencere var ama tek sonuç gözlerim sulandı ve kapatmak zorunda kaldım :mrgreen:

başlıktan korkunç bi resim sandım açtım gayet güzel bi resim çıktı ama nefesim kesildi yaw nie böle oldum ben??

StarkDrache

Bilgiliyim
İntihar Etmek O Kadar Kolay Bir Şey Olsa Dünya Nüfusu Bu Kadar Olmazdı. Herkes Çile Çekipte Etmezken Uyduruktan Bir Resime Bakıpta Etmek Saçma Geliyor :roll:
Tabi Hastalıklılar İntihar ediyormuş sanırım bilemicem nasıl hastalıkları var ama intihar etmeye değer bişi oldugu kesin bu kadar güzel bi resme bile intihar :curtain:

resme önceden bakmıştım ama nası bişi olduğunu hatırlamıyordum...

şimdi tekrar baktım gördüğüm an kalbim dehşet derecede çarpmaya başladı direk sayfayı değiştirdim bir daha ölsemde bakmam o resme

Saçmalık yav resme bakan intihar ediyomuş neden yada şöyle diyim şu ana kadar kaç kişi intihar etmiş bu resme bakıp veya biz neden intihar etmedik ?

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
İNTİHAR ETMELERİNİN NEDENLERİ

1) Resme uzun süre bakarak birşeyler beklemeleri ve bozuk psikolojide oldukları için resmi farklı boyutlarda farklı biçimlerde görmeleri. (Tamamen rahatsızlıklarından dolayı)

2) Resme bakmayı bitirdikten sonra, yerde devamlı resimdeki kızı hayal etmeleri ve yanlarından önlerinden geçen herkesin yüzünü bu kızın yüzü gibi görmeleri.

3) İNTİHAR: Yine hastalıklarından dolayı kızla konuştuklarını sanmaları (biz o kişiyi görürken bize kendi kendine konuşuyormuş gibi geliyor) kızdan büyük ihtimal ölüm emri gibi halüsinasyonlar gördükleri tahmin edilmektedir.

hepsi hastalıklarından dolayı hastalığı olmayan insanlara normal bi resim gibi geliyo...

Yukarı Alt