Yok öyle bişey konuda yazılı olarak geçtiği için psikolojik olarak etkiliyo arkadaşlar sizi..İntihar felan etmeyin ha :D

2) Çok Hassas Olanlar
3) Depresyonda olanlar

Bunlar bende var merak ettim yarın okul çıkışı cafede bakarım evde tek başıma bakamam :P

benim anlayamadığım bu resimdekinin Yunan mitolojisindeki Medusa ile ne gibi bir bağlantısı olduğu...
Kim çıkardı bunu? Yunan mitolojisinde Medusa'nın gözlerine bakan kişiler taş kesilir. Tamam da bu kızın saçları normal. medusa'nın saçları yılanlardan oluştuğu yazılmıştır.

Ne yaman bir çelişkidir bu :roll:

bence resmin acıklamasında bunu gorenler mutlu olyuor falan filan dese kızda birazcık gulumsese herkes sahinde mutlu oldum dıcek biraz bilinç altı olabilir..

ama resm bulanık ve kızda biraz tip olunca sahiden insan etkileniyor :D

Resim bulanık olduğu için başka yöne bakınca resimde ki sanki hareket ediyor veya bişeyler yapıyormuş gibi geliyor akıllıca bi resim

kız gayet gusel gusellıge bakmakta bı hastalıksa bısı demıyelım ozmn

kızın bakışları çok anlamlı,sanki sorgular gibi bakıyor,hayatında işe yarar ne yaptın,yaşama amacın ne,bi baltaya sap olamadın odun geldin odun gidecen der gibi bakıyor belkide o yüzden çoğu insan hayatını sorgulamaya başlayıp hiçbi halta yaramadıklarını anladıklarından intihar ediyordur ki şahsen benim öyle bi problemim yok sanırsam resim beni etkilemedi sıradan bi hatun fotosu :D

Pennywise demiş ki:
kızın bakışları çok anlamlı,sanki sorgular gibi bakıyor,hayatında işe yarar ne yaptın,yaşama amacın ne,bi baltaya sap olamadın odun geldin odun gidecen der gibi bakıyor belkide o yüzden çoğu insan hayatını sorgulamaya başlayıp hiçbi halta yaramadıklarını anladıklarından intihar ediyordur ki şahsen benim öyle bi problemim yok sanırsam resim beni etkilemedi sıradan bi hatun fotosu :D
giyotine alalım sizi? :P

lastturk_ demiş ki:
Pennywise demiş ki:
giyotine alalım sizi? :P
bi alttaki topic e bak ondan sonra alırmısın almazmısın bidaha düşün? :D

Harbiden dikkatli bakınca bişi oluyor.. Gözleri cok güzelmiş insanın içinde kaybolası geliyor:D

Yukarı Alt