SSler aşağıda:

- Resim Silinmiş.

Kod:
[b]Ekran kartı :

Nvidia GeForce 9400 GT 128 BİT 
Fakat monitörüm eski tüplü...Pekte kötü deil  :lol: [/b]
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

NiGHTMaRe

Aileden
clientless ile aç istediğin kadar :lol:Fakat clientle girersen max 4 client rahat açar.Üstünüde zorlama :thumbsup:

bak aslında 5 tane de acarsın ama dediğimi uygulaman gerekli : Topic neydi unuttum ama "USB bellekleri "RAM" olarak kulluanabiliyordun. Ve Rumata Loader/Mini yap hepsini sonra /min yaparsan acılır. Kolay gelsin =)

pentium4 3,06 çift çekirdekle 1 gb ram + 1 gb ekran kartıyla rahatlıkla 2 tane full ekran giriyorum şehirler ve çok kalabalık yerler harici kastırmıyor çok rahat oynuyorum bride window7 yüklü 2 gb flashıda ram olarak tanıttım çok iyi oluyor win7 performans artıyor xp ye göre

emc

rank8
10 adet, 800x600 çözünürlük ve bütün detayları kapatırsanız. 10 adet açarsınız. Fakat 1 tanesi hariç diğerleriyle anca stall kurmak için kullanırsınız. Yani 9 adet char hareketsiz biryerde durmalılar. Yoksa hata veriyor. Clientler kapanıyor.

CPU kullanımı çok fazla arada sırada böyle artış yapıyor bende ama senin gelinde böyleyse 2-3 tane bile açsan çok kasar...

CPU kullanımı çok fazla arada sırada böyle artış yapıyor bende ama senin gelinde böyleyse 2-3 tane bile açsan çok kasar...

Yukarı Alt