Arkadaşlar Bir Süredir Oyunun Cıvığının Çıktığını Hepimiz Görüyoruz...Porgramla Oyuna Girmeler,İp Aramalar,İp Bulunca Oyuna Girme Eziyeti,Onca Yediğimiz Hatalar...Bu Nasıl Oyun?...İp'yi Millet Zar Zor Buluyor...Bulamayanlar Geri Kalıyor...Bulanlar Bulamayanlara Veriyor Ama Oyuna Girmek Ayrı Bi Eziyet...Saatte Bir İp Patlıyor.C9-Error Vs Gibi Hatalar Alıyoruz...Şahsen Ben Oyunu Eğlenmek İçin Oynuyorum...Ama Aksine Oyun Daha da Strese Sokuyor...Oyunu Bırakmayı Düşünüyorum....3-4 Gün Daha Böyle Giderse Artık Oyunu Bırakıyorum Arkadaşlar....

Nick:huso Lv:80 Guild:TuRKeY

haklısın herkez eğlenmek icin oynuyor bu olanlardan sonrada çoğunluk bırakma düşüncesinde ama ortaya konulan bir emek söz konusu oldugunda insan 2 kere düşünüyor extraokk

bu arada hayırlı olsun 80 olmussun ben senı 75 fılan bılıyordum headbang2ft9

darısı bize hmm hmm

şu an olan : oyuna giren ip için para öde..

yakında oyunu indirmek için de para isteyebilir bu çekikler.. ben de nefret ettim artık..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eminim Şu Anda Weilert MHTC yi Satacak Birilerini Arıyordur .

Japonlardan Aldığına Bin Pişmandır ...

Adam Gibi Teknik Bilgisi Olursa Bu Oyunu Kurtarabilir...

Lews Therin demiş ki:
şu an olan : oyuna giren ip için para öde..

yakında oyunu indirmek için de para isteyebilir bu çekikler.. ben de nefret ettim artık..
ben en son kontrol ettiğimde weilert kuzey amerikanın batılarında fln dı geziyor sanırım :lol:

Ben Bu Oyunun Sonunu Göremiyorum...Devamlı Sorun çıkacak Gibime Geliyor...Bir %10 Yapmak İçin Kaç Tane İp Değiştirdik...Emre Bilir :mrgreen: Eğer Böyle Devam ederse Size İyi Eğlenceler Arkadaşlar Ben Çekemiyorum...Hata Verilen Sesi Duyunca Bile Babamıon Sinirleri Bozuluyo Adamın Psikolojisi Bozuldu...

Yukarı Alt