- Resim Silinmiş.
Bilgisayardaki bütün programlar teker teker sonlandırmayı denememe rağmen bu programın neyin nesi olduğunu çözemedim , bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hiçbişey anlamadım bunun çok önemli bi sorun oldugunu sanmıyorum pc de kitlenme falan olmustur vs vs bi dünya yolu war restart yaptıktan sonra onun orada kalacagını sanmam yada arkaplan resmini değiştirmeyi dene

onların hepsini yaptım ve o kadar pc bilgim var ama ne denediysem olmuyor.ondan size soruyorum bi restartla düzelcek iş değil.ha bence büyük bi sorun benim göz zevkimi bozuyor.arkaplanı değiştiriyorum yine bu duruyor :S :@

büyük bir sorun değildir derken orada dursun sorun olmaz anlamında demedim cok ugrasılacak büyük bir problem oldugunu sanmıyorum demiştim ekran kartını söküp tekrar takmayı denedinmi?

Bu büyük bir sorun ve sistem geri yükleme ile düzelebiliyor..
Düzelmeyebiliyorda ..

Xp Smoker Pro ile düzeltmiştim bir dönem..

Jigsaw

Aileden
Omg, o işaretler Lost`ta hatchte 4 8 15 16 23 42 sayıları PC`ye 108dk. içinde girilmezse sayaçta çıkan işaretler. 8O

bi tür trojan yemişsin düzeltilebilir ama tekrar çalışmıyacağının garantisini veremem... Bende format atmanı tavsiye ediyorum...

Yukarı Alt