İyice cıvkını çıkardılar böle b*ktan bişey hiç bi onlıne oyunda yok.Sözde serverde yer var ama zorla zorla girmiyo...3 saat zorla 5 saat zorla oyuna almıyo varmı böle bişey yaw..Bu yeni oyuna girme sistemi ile sronun iyice b*ku çıktı..Şu lanet olası charları bi alan çıksa bi daha üstüne para verseler oynamam bu oyunu...1 chara pre aldım 2 chara aldım daha kaç chara alacam..İyice paraya dayandı ez*k oyun

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
By_KaRiZzMa demiş ki:
Sakin Ol Dostum ^^ Sat Charları Oynama Sövüp Saymanın Bi Alemi Yok 3 Günlük Dünyada.
anlıyom hacımda deli gibi para harcıyoz charlara lanet olsun dünya kadar para harcayıp 100 char yaptım şimdi pre bitince alamayınca böle rezillik yaşıyoz hak mı bu yani..chara 4k dan fazla silk almışım bu güne kadar ve almaya devam etmessem durum bu :!!&%&!

aynen dostum aynı durumdayım oyuna arkadaşlarımı çagırıyorum ama başlayamıyorlarki :) bu nasıl oyun diyip geçiyorlar haklılar fck joymax !

JusT4FuN demiş ki:
aynen dostum aynı durumdayım oyuna arkadaşlarımı çagırıyorum ama başlayamıyorlarki :) bu nasıl oyun diyip geçiyorlar haklılar fck joymax !
Sende Sakin Ol Dostum. İnşallah Yetkililer fc* yazısına bişi demez.

TillDoomsDAY demiş ki:
İyimiş bakan çok yorum yapaan yok demekki presi biten bittigi anda basacak parayı buluyo yada hemen girebiliyolar :(
biraz sakin olamaya çalış o sorun yepimizde var haftalar önceden konuşuluyordu zaten içimizden bazılarının çok parası olupta pre basmış basmamış bizi ilgilendirmez herkez kendisi için oynuyor bu oyunu unutma ^^ :thumbsup:

Shocked demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
İyimiş bakan çok yorum yapaan yok demekki presi biten bittigi anda basacak parayı buluyo yada hemen girebiliyolar :(
biraz sakin olamaya çalış o sorun yepimizde var haftalar önceden konuşuluyordu zaten içimizden bazılarının çok parası olupta pre basmış basmamış bizi ilgilendirmez herkez kendisi için oynuyor bu oyunu unutma ^^ :thumbsup:
:headbang:

kac tane cahr kasıyorsunki 30 cahr birden aksmıcaksın zaten pre en yuksek charına alıcaksın tek onu akscan 1 ay da biriktiremiormusun 30 tl en azından parası olan basar olmayan basmaz oynamasın hala sro oynayıp beleş beleş diye giden varsa oynamasın.
Ps:(kannımca)

execuTe demiş ki:
hahahah len ezik antropoza mı girdin bu yaşta :D
cihancım ne demek bu..düşünde yaz bi zahmet :xD

eLempTRa demiş ki:
kac tane cahr kasıyorsunki 30 cahr birden aksmıcaksın zaten pre en yuksek charına alıcaksın tek onu akscan 1 ay da biriktiremiormusun 30 tl en azından parası olan basar olmayan basmaz oynamasın hala sro oynayıp beleş beleş diye giden varsa oynamasın.
Ps:(kannımca)
100 char var 83 char var 67 wizard var 70 warrior var ezük sp li charlar var alayını açsam pc çok rahat kaldırıyo ama lanet olası oyun almıyoo :(( bide an geldi 300 silki kumara yatırdıgım oldu :xD

muhauahuha ezzikkk seni dedim ya yavrucum sana senin ilacını ben biliyorum sadece :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Yukarı Alt