hadi hayırlı bakam bizim serverde 3b+ ya satıyorlar serenes yada 1 adam nova +10 staff karsilik serenes istiyo :D

go go go mavii go go go :) İlk türk Egy A Staff olcak sanırım Pacificteki

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahhahahaaa noob daha toplamaya çalışıyor kuzum ağaçtan elma mı topluyorsun sen ahahahaaa hıyar falan diyorsun kabzıman maviii makara: gideceksin basacaksın parayı efendi gibi alacaksın yok alamıyor musun gidip keseceksin serenesin gözyaşlarını akıtacaksın kayıp gemide zuahahaha ohooo bir de karşıma gelip oyuncuyum ben diyor seni oduncuuu seniiii ahahahaa gece gece iyi güldüm yaaa noob daha egypt silah alamamış 11dg tenekelerle sro oynamaya çalışıyor gel bebem o elindekini ben sana avatar diye hediye ederim bizim serverda çoluk çocuğun eline düştü tenekeci seniiiii makara:

Ps : hacım latife kızma pls ama daha almamış olmana çok şaşırdım bi ezik sen kalmışsın makara: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
extraloob demiş ki:
puahhahahaaa noob daha toplamaya çalışıyor kuzum ağaçtan elma mı topluyorsun sen ahahahaaa hıyar falan diyorsun kabzıman maviii makara: gideceksin basacaksın parayı efendi gibi alacaksın yok alamıyor musun gidip keseceksin serenesin gözyaşlarını akıtacaksın kayıp gemide zuahahaha ohooo bir de karşıma gelip oyuncuyum ben diyor seni oduncuuu seniiii ahahahaa gece gece iyi güldüm yaaa noob daha egypt silah alamamış 11dg tenekelerle sro oynamaya çalışıyor gel bebem o elindekini ben sana avatar diye hediye ederim bizim serverda çoluk çocuğun eline düştü tenekeci seniiiii makara:

Ps : hacım latife kızma pls ama daha almamış olmana çok şaşırdım bi ezik sen kalmışsın makara: :P
Hacım guildin yarısını baron yaptım onla uğraşıyordum. Her ne olur olsun 2b bir talismana vermem 1b de vermem isterse gecikeyim sonucta düşebilecek bişey. Ayrıca master olmanın avantajı var kime düşerse düşsün bana abi al bu senin der. Staff bedava onada 2b vereceğime guilddekilerin eksik talismanlarını alırım ki alıyorumda diğer talismanları 300-400e bulunuyor 1 ay gecikiriz ama hep beraber silahımız EGY silahları olur değilmi :santa:

:buddha: :kalp: :muck:

mavii demiş ki:
Tabi bu fckingin serenes talismanı düşerse sıyırcam :lol:

Ahahaha abim o ne ya aynısı bende var ama commander yok Sereness var eqweqwe xD WTB Commander in Mercury (+5 FB NOVA STAFF VERİLİR)

bende nova +9 la kaldm commander bir turlu dusmedi cok az kaldı almama :) mavii sereness bulamıyo bana ilk dusen talishman serenesti:)

GNR

rank8
oooo hayırlı olsun bile bro commander's patch düşürdükten sonra gerisi kolay bize zulum oldu commander 2 haftadır tek onu bekliyom bktım artık :D

Yukarı Alt