Tek işlemciyse Crysis i yuklemeye bile kalkışma :D 1.5ghz işlemci 2.00 istiyo en az Çift çekirdekse yükle ekran kartının bit ini bu everest gösteriyomu bilmiyom ama 64-128 bit ise rahat oynarsın. COD4 oynamadıgım için bilemicem...

tek kelime:

bu laptopta en iyi kalitede, SRO bile oynarsın. Crysis zor ama farcry kesin.

drotalion demiş ki:
tek kelime:

bu laptopta en iyi kalitede, SRO bile oynarsın. Crysis zor ama farcry kesin.
hacım bu laptopa sahip arkdaşlar düşük ayarlarda Crysis oynuyorum demiş bende bu laptopu oyunda oynarım die aldım yoksa asus alıcaktım ama ekran kartı paylaşımlıydı

yha beyler resimler bazı arkadaşlarda göükmüomuş bunun için özür dilerim(düzelticem)
CooLLer demiş ki:
Crysis brz zor oynarsın.1 gb ramle olmaz.Ama xp olduüu için küçük bir sanş veririm.

Ah benim laptop xp olucaktı.
ram 1 deil 2 gb everest deneme sürümü olduğu için trial versiyon yazıyo tam sürüm varsa linkini verirseniz güzel olur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yanlış bilgilendirme yapmayalım.

bu sistem ile çoğu oyunu low kalitede açarsın lakin oyunda akıcılık ve görüntüde sorunlar yaşarsın, crysis gibi oyunlar için iyi ram iyi işlemci iyi ekran kartı gerekli senin kart ile çok sorun yaşarsın.

pc ile offline oyun dönemi bitti artık bırak crysisi gel silkroad vb. oyunlara hem ekran kartın sorun çıkartmaz hemde ingilizceni geliştirirsin hemde oyunun en güzeli gerçek bir şekilde arkadaşlarına karşı oynarsın.

offline oyun out.

sro ile geliştireceğin ingilizce ile yurtdışında rezil olursun :D

Joymax kendisi düzgün ingilizce bilmiyorki bize öğretsin :P

Yukarı Alt