Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
Incandescent demiş ki:
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Bu mesaj seskes rumuzlu uyeden alinti yapildi
seskes demiş ki:
10 liralik mousem 15 liralik klavyem var yetiyo dia 1 üstüyüm .d
beşsüz liralık kulaqlıq
beşsüz liralık klavye
dörtyüs liralık maus olmayan dia olamiyomuş- abe.dd bindörtyüs liraya 10 tane diamond üyelik alirim .dd.d.d.d
-Bu arada o 16 liralık klavye geç işliyor falan demişsin ama ben onu fifa 13le birlikte almıştım 2.5~3 senedir kullanıyorum henüz bi sorunla karşılaşmadım.Gayette iyi sadece harfler silindi :)
,

lol oynuyorsan lee sinde insec atarken çok büyük sıkıntılar yaşıyordum onunla adama gidiyorum ya totem atmıyor ya totemi atıyor toteme gitmiyor
ben yaşamıyorum vallahi sadece kardeşim üniversite hazırlandığı için masaüstünü kaldırdım laptop kücük ondada laptop klavyesini kullanmaya başladım ward attığımda 2 3 kez w bastigimda zıplaması için bugsplat veriyor o kadar :D ben sevmiştim kullanişliydi ama yinede beğenmemişsin birşey diyemem :)

Bu mesaj Pikachu rumuzlu uyeden alinti yapildi
Pikachu demiş ki:
Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
Incandescent demiş ki:
Geçenlerde vatan bilgisayardan 16 TL ye Everest Kb-961 almıştım ve bin pişman olmuştum tuşlara art arda bastığında klavye tıkanıyor ve iletim hızıda yavaştı. 2 gün önce üstüne çay döküldü açtım kurutmak için saç kurutma makinesını tuttum tuşları eridi inen tuş bir daha kalkmıyor kalkan tuş bir dahada inmiyordu dün vatan bilgisayara tekrar gittim baktımki 19 TL olmuş bir daha böyle bir hata yapmam dedim ve Everestin RAMPAGE serisinden KB-R01 adlı oyun klavyesini 35 TL'ye içimde bir kötü hisle aldım çünkü param ona yetti. Eve geldim ve test ettim birde ne göreyim klavye geçekten mükemmel ayriyeten 4 tane istediğinizi ayarlayabileceğiniz G tuşu var mesela G1 e ID nizi kaydedin bastığınızda ID nizi yazacaktır ama tek kötü yanı bu G tuşlarını tasarımda çok gereksiz bir yere koymaları klavyenin tuşları yumuşak ve gece oynarken darbeli matkap etkisi yapmıyor geçekten şiddetle tavsiye ediyorum hem fiyatı olsun hem performansı gerçekten mükemmel bir klavye

Satın Almak İsteyenler
dostum aynı klavyeye sahibim 5 aydır hiçbir sorun yaşamadım. fakat G tuşlarına fonksiyon nasıl ekleniyor acaba ?
öcelikle rec tuşuna basılı tutuyorsun num caps scroll lock ışıkları yanıp sönüyor sonra fonksiyon eklemek istediğin G tuşuna basıyorsun ışıklar daha hızlı yanıp sönmeye başlayor ve istediğin fonksiyonu yazıyorsun mesela ali ata bak yazdın sonra rece basıyorsun işlemin tamam fonksiyon atadığın G tuşuna bastığında ali ata bak yazıcaktır.

Wireless mouse-klavyelerde herhangi bir iletim hızı düşüklüğü yaşamadım, Dota oynuyorum hiç bir sıkıntı yaratmadı bana. Ama moba için her zaman mekanik klavye ve kablolu bir mouse daha iyidir diye düşünüyorum

HP klasik bir klavyesi var bende baya işimi görüyor.
birde Woon mouse toplasan 50 tl eder ama çok rahat 2side.

Kablosuz mause larda yüksek dpi da sorun oluyordu eskiden ama şuanki teknolojide oda çözülmüştür kablosuz klavyede ping olması mümkün değil.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt