İnanmıycaksınız belki ama ne bot kullanıyorum ne loader nede herhangi bir illegal program fakat az önce oyuna gireyim dedim hesabıma 7 gün blok edilmiş bi yanlışlık olabilirmi diye sitesinden baktım sitede bloklananlar arasındada teyit ettim bırakın bot kullanmayı 10 gündür oyuna bile giremiyorum acaba neden böyle bişey oldu umarım kimsenin başına gelmez böle yanarım yanarım da bot kullanmadığıma yanarım şimdi :oldie:

NiGHTMaRe

Aileden
adamlar büyük ihtimal rastgele banlıyor. Yoksa pre alanları banlayacak kadar aptal değiller...

Şimdi Çoğu Kişi Mutlaka Kullanmıssındır Dicek Ama Yok Öle Bişey Bence Kulanmasanda Banlamıyorlar Artık Silk Almamak Joymax İçin Ban Sebebi :)

emc

rank8
Silk Almak Joymax için ban sebebi, Evet yanlış yazmadım. Silk almakda ban sebebidir.
> Bu arada "incorrect Silkroad please Load Orjinal silkroad..." gibi bir hata mesajı alıyorsanız Ban geliyor demektir. illegal kullanmasanızda bu mesaj verebiliyor. Bug gibi birşey...

İşte silk alıpda bana olanları anlatan başlık....

viewtopic.php?f=11&t=157733

başka bir ıd den başka bir servere girdim hemde 4 kes girdiğim andan itibaren this is incorrect file version yazısı geldi sanırım adamlar premium kullanmayan tüm charlara oyunu bırakın diyor şöyle oynannış tarsı SRO benzeyen free ve istediğm zaman oyuna girip çıkabileceğim bi oyun yokmu bu alemde yada şu SREMU adlı programın çalışan versiyonunu paylaşacak bir arkadaş olursa gerçekten iyi olur.

Xplosive

Bilgiliyim
İllegal program kullanmayın yoksa banlarız mesajı vermeye çalışıyorlar. Kurunun yanın da yaş da yanıyor ve illegal program kullanmayanlar da arada kaynayabiliyor.

The47

Bilgiliyim
o incorrect hatası günde 5-6 defa çıkıyordu. sonra premium bastım loader indirdim o hata görünmez oldu??

Yukarı Alt