Bir kaç gündür özellikle extraloob'da önüme çıkınca görüyorum yani hep farklı isimlerde silkroad private server açılıyor.Birde sitelerine giriyorum son model gibisinden siteler.Yani açıkcası ben bu kadar privatede oynayan olduğunu düşünmüyorum ama bir yandan da yahu oynayan olmasa bu kadar private server açılırmı da demeden geçemiyorum.Sanırım öyle az buz paralarda değil kendi açımdan iyi paralar veriliyor bu sunuculara.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
aynen öyle bir sürü sanal makinaya kurulum yapan kişiler mevcut

50TL, 100TL'e sunucu kuran firmalar olduğu için maalesef Silkroad private server piyasası kötü durumda. Bunun başlıca sebebi; 100TL'e sunucu kuran server sahibi 300-500TL yada 1000TL ödeme aldığında ilgilenmeyi bırakıp kapatıyor. Sonuç 1 ayda 500TL üzerinde kâr elde edebiliyorlar. "Hiç bir şey yapmadan ve insanların haklarını, paralarını gasp ederek". Hal böyle iken oyuncuların güveni ve oyuna olan bağlılığı zedeleniyor. Piyasada ki güven eksikliği ve moralsizlikten haliyle bu işi ciddi olarak yapanlar zarar görüyor. Bu noktada oyuncuların güven vermeyen serverlarda oynamamaları ve para yatırmamalarını tavsiye ediyoruz. Kendileri maddi manevi zarar görmek istemiyor ise söylediğim gibi mümkün mertebe bu işi ciddi yapan serverları tercih etmeliler.

Yukarı Alt