1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bu Kadar Kolay!! BeyAmca Banlandı...

1. raCCe

raCCe Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    Web Designer
    Evet Arkadaşlar Üzülerek Söylüyorum BeyAmca Banlandı.
    Şimdi Size Sebebini Söyliyecem

24 Temmuz Günü Saat 12 Gibi Lord Beklerken Üstümde Traderlik Vardı. Oyunda Böyle Bi Şaçmalık Var Çıkarılınca Atıyor Bilirsiniz. Neyse Cıkarmadım Arenaya Gidince Thiefliği Olan Bir İnt Bow Vardı. Birden Dalınca Mecbur Olarak Bende Daldım Pvp Sürdüğünde Türk Düşmanı Kişiliksiz ijonjon Thiefliği Giyip Beni Kesti. Reverseyi Kullanarak 3 Defa Gittim ve Yine Kesmeye Devam Etti. 4. Gidişimde Bu Sefer Ben Daldım Yatırdım ve Hali Olarak 3 Kerede Yatırınca Söyledigi Lafları Ben Saymaya Başladım. Moron Moron İdiot Diyordu Bende Now Who Moron ? Dedim Neyse Gitti O 2 Dakika Sonra Global Yağmaya Başladı BeyAmca Moron BeyAmca İdiot Ve Son Globalinde İleriki Zamanda Banlanacağımı Yazdı. 2 Dk Sonra DC oldum. İnternetim Gitmiştir Diye Önemsemedim Oyuna Giriş Yaptıgımda İse 2110 Yılana Kadar Block Yediğimi Gördüm. Bir An Durdum Ne Oluyor Dedim :S Hacı Abiyi Telefondan Aradım Durumu Anlattım Konuşacağını Belirtti. 1 Gün Sonra Banlanma Sebebi Ben Bot Kullanırken Gelip Bu ijonjon Beni Kesmiş Gm ye Şikayet Etmiş. Evet Yanlış Okumuyorsunuz Bot Kullandığımı Söylemiş. Ulan İnsanda Akıl Olur 100 Lv Adam FF Carı Neden Kassın ?? Hem Orada Görgü Tanıkları Var. Hacı Abi Bari Bottayken Kanıtı Var mı SS Var mı ? Yok.. eee Bu Şerefsiz Gm Neye Dayanarak Hesabıma Ban Atıyor ??? Bu Kadar Kolay Yani Orada En Az 20 Kişiydik Herkes İzledi Bu Olayı Kimin Haklı Kimin Haksız Olduğu Ortada Şuan Elim Bağlı. Ben Bu Oyuna Para Yatırdım Sp Aldım Pre Var + Şuan 250 Zsp Vardı Bence Bu Kadar Kolay Olmaması Gerekirdi. Hacı Abi Birşey Yapamazsa Gmler İle Oyundan İrtibata Gecicem ve İstedikleri Kadar Para Teklif Edicem. Carım Acıldıgında da Cok Sivri Bi Dille Servere Anlatıp Şuana Kadar Oyunda Kufur Etmemiştim Ama Gmlere 250 ZSP yi Harcamayı Dusunup Oyle Veda Etmeyi Düşünüyorum.

Saygılarımla Hüseyin..

2. Prisoners

Prisoners Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ARIN GIDA ALKOLLÜ İÇECEKLER - MEŞRUBAT PAZARLAMA
    Geçmiş olsun.

3. blade408

blade408 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde +7 weapon +5 set ff glavie charım banlandı , 99-98 likler çöp topluyordum tista mı ne öyle nickli bi char duvara takıldı 4 dk dır aynı yere takılınca botu kapat rapor ederim dedim adam 2 dk sonra bana ; hayır sen banlancaksın pet filter kullanıyorsun diyip oyundan çıktı ve ertesi günü stone satarken ban yedim bu olay waterde oldu . zszc'nin sitesinde okadar uğraşılarıma rağmen bi sonuç alamadım yazık emeklere salak yerine koyulmak cabası

4. Mavi Duman

Mavi Duman Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekran görüntünüz var ise gönderin.herahangi bir kanıt açilir.global basliklarda Yeni banlanma sistemi diye konu açmiş hacimmmmm bir göz atin istersniz.

5. Loras

Loras   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş oLsun kardeş .. İnş. sorununu halledersin :!!&%&! pray:

6. raCCe

raCCe Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    Web Designer
    Hacı Abinin Desteği İle Açtırtık Banı Bu gun Aksama Dogru BeyAmcaya Girebilicem :)

7. Jaws3r

Jaws3r Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu lanet olası serverda oynanmaz zaten.

8. alsnow3

alsnow3 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu seyin aynısı rus srodada oldu sebebini söyle acıklıyım zaten bunlar türk düsmanı gm seni can atarak banlıycaktır hepsi böyle bunların birkac server hariç türkün türkten başka dostu yok aslında türk srosu acılması gerek:S

9. Aresa

Aresa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bunların Türk düşmanı olmasının sebebide zszc gibi yerlerde bile ( tee kaç katı gold çkıyor :roll: )
    bazı vatandaşlarımızım 10 k plis 30 k plis diye dilenmesi veya exchange yaparken scam yapmasından kaynaklanıyo sin: serverda birsürü yabancı arkadaşım var.hatta Türk arkadaşım yok bile diyebiliriz hepsine bunun nedenini sordğmda hepside aynı cevabı verdi

10. sahra009

sahra009 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KARDEŞ AYNISI BENİMDE BAŞIMA GELDİ..100 LW BOWU ELİMLE KASTIM SP ALDIM 2M CAVEDE SKİLL EDİND GÖREWİ TOPLAR İKEN ŞEREFSİZİN TUZAĞINA YAKAKNDIM YANLISLIKLA KESTİM DİREK ATTI BNİ GUİLD BANKASININ ORAYA KİLİTLEDİ BU ADAMLAR TAMAMEN TÜRK DÜŞMANIDIR.. KESİNLİKLE BU OYUNA PARANIZI YEDİRMEYİN GİDİN GTA OYNAYIN OYUNA PARA WERDİĞİM HALDE YİNE BAN YİYCEKSEM SEBEBSİZ YERE ANLIMA ENAYİ İSMİNİ DÖWME YAPTIRSAM İYİ OLUR...1 LW BOT KULLNDI CHRIM BİDE :@