ya kasıorum kalkıorum sabahh bı kalkıorum masaustunde hemm botumun sattııı gıdıoor hemmde bana yazık elektırık parasına yasık delıcem ya lutfen yardım

Jigsaw

Aileden
Monitörü kapa numlock lambasını kapa, optik mouse varsa çıkarıver daha az elektrik gider.

arkadaşım yeni konu açmana gerek yoktu kendi konundan devam etseydin keşke

bence ekran kartı driverlarını güncelle ve grafik özelliklerini biraz kıs anladığım kadarıyla senin bot return scroll yapınca silkroad ???? hatası veriyor ve bot direk masaüstüne dönüyor şimdilik tek yapabileceğin güncel driver yüklemek Cool

jigsav sorulara böyle cvp vermesen daha iyi edersin bence adam haklı biliyorsan cevabını ver bilmiyorsan ters cvp verme istersen

Jigsaw

Aileden
asdfasdf demiş ki:
jigsav sorulara böyle cvp vermesen daha iyi edersin bence adam haklı biliyorsan cevabını ver bilmiyorsan ters cvp verme istersen
Yanlış bir şey söylemedim. Güzel bir bilgi hatta evdeki tüm Stand-By ışıklarının kapanması lazım ben buzdolabındaki gereksiz LED'i bile söktüm.

Morwena

Buralıyım
arkadaşımızın sorunu bumuş ?
Tr_SertaC demiş ki:
ya kasıorum kalkıorum sabahh bı kalkıorum masaustunde hemm botumun sattııı gıdıoor hemmde bana yazık elektırık parasına yasık delıcem ya lutfen yardım

Yukarı Alt