1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bu gold botlar nolacak

1. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bır hafta once kasmaktan sıkıldım unıq beklemeye karar verdim. gittim karakorama ısu bekliyecem oda ne canavardan cok gold bot var birde parti kuruyolar parti atıyolar bana. biraz dolastım isu düsse gold botlar kesecek nerdeyse hepsi 60 68 lvl arası saat gece 2 server 3500 kişi 3000 gold bot karakoramda !!!!! . baktım olacak gibi değil can sıkıntısı yan çarı kasayım dedim nasıl olsa karakoramda beleş taxi var. o günden beri premium saatleri haricinde yan çarı karakoramda kasıyorum bişey olacağından değil fantezi işte, artık gold botları tanımaya başladım ismen, birşey dikkatimi çekti bazı gold botlar dc olmuyor bakıyorum premıum uyelikleri yok bu dikkatimi çektikten sonra o çarları takip ediyorum 2 gün bekledim ama dc olmayan gold botlar gördüm bu ne iştir biz normal olarak oyuna bağlanamıyoruz bağlansak bile ortalama 3 5 saat sonra dc oluyoruz ama bu botlar takır takır kasıyor. bundan 2 sene once premium almazdık 15 ila 25 dakikada oyuna girer 3 6 saat takılır çeker giderdik premiumu oyuna girmek için değil ticket almak için alırdık nerden nerelere geldik. sanırım joymax ve gold satan kişiler yada firmalar anlaşmalı biz oyuna girmek için premium alıyoruz joymaxa para veriyoruz gold şirketleride joymaxa para veriyor joymax birkaç yerden köşeyi dönuyor(bu benim fikrim). bu iş uzun süre böyle gitmez oyunda yeni olsam ezik karakterlerim olsa coktan deleteye basıp kapatmıştım. aylık 100 150 lira oyuna harcıyorum verdiğim para değil enayi yerine konmak sağılması gereken inek yerine konmak insana koyuyor. kısaca bu gold botlara bir çare bulunmadan bu oyun uzun sure yaşamaz kanaatindeyim, oyundaki yüksek karakterler eski oyuncular onlarda yavaş yavaş eksiliyorlar çeşitli nedenlerden dolayı yerlerine yeni oyuncular gelmiyor gelmek istese bile merak etse bu silkroadda neymiş bi deneyeyim dese oyuna giremiyorki kaldıki premium alsın direk. ya gold botlara bir çare bulunacak yada oyun direk paralı yapılacak yada joymax kapıya kilidi vuracak. bizde birkaç yıl sonra diyeceğizki yaaa eskiden bi silk road modası vardı neydi o günler gece gündüz çar kasardık nolduki o...

2. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Söylentilere göre bide GMadayımızın mesajına göre :) Silk Road 2 paralı olacak

3. d4rkw0r1d

d4rkw0r1d Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroad 1 de Duralım Biz O Zaman Şimdi Onlar Silkroad 2 için Bayağı Bir Para İsterler 50 Tl İsterler Bir Oyunda İçinde Amaçsız Birşey İçin Hadi gold silk bot olsa bişe demicem 50 tl için ama oyunu oynamak için :D saçma :D

4. _By_DaDaSsS_

_By_DaDaSsS_ Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Silkroad 2 çıktığı gibi tarihe gömülücek, zaten silkroad 1 de yeterince bot var oynayanların 250 sinde premium olsa nolucak, adamlar 2 ye geçip biraz daha paramı yediricek joymax'a insallah silkroad 2 facia olur.

Şuan premium alıpta kasan kişileri enayi yerine koyuyorlar.Gelelim ki yeni başlıcak kişilere adam oyunu yeni görmüş başlıcak, şahsen ben girip bakarım hoşuma giderse oynarım adam bütün gün denicek bakıcak oyuna girilmiyor ne biçim oyun diye çıkıp gidicek daha player kazanamadan kaybedicek.Şuan oynuyanlarda bir süre sonra sıkılıcak mesela her yeni avatar geldiginde alsan nolur bir süre sonra sıkılırsın hangisini giyim diye.Goldbotlar banlanmassa oyun çökücek sonra görücez parayı nerden kazandıklarını.

5. Decanus

Decanus Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan bizim oynadığımız Free oluyor Paralı olsa ne olacak halimiz acaba... :lol:

6. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu gold botlara savas ıcın bır onerım var. serverlerdeki yuksek lvl oyuncular bır araya gelecek forumlardan ve globallerden haber verılecek(gold botlara savas acılacagı), yuksek lvl oyuncular ustunu bosaltacak npc degerınde ıtemlerı takacak herkes katıl olacak gold bot avlayacak hotanın kapısında yada karakoramda ava cıkacagız gold botları kastırmayacagız en azından bir tepki verecegiz. pek ıyı bır fikir degil ama elimizden ancak bu geliyor. fikirlerinizi bekliyorum.

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

1 hafta 7/24 bu operasyon yapılırsa ben katılırım :mrgreen: :twisted: :lol:

8. hellboy1

hellboy1 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hangi birine pk olacaksin? her serverde en az 2000-2500 tane goldbot var sence adam goldbot kesmek için pk olarak 2 lvl düşmeyi göze alırmı? saçmalık ^^ tepki versen bile, adam senin tepkini görmeyecek yani 0 a 0 elde var 0 :sfff: :wink1:

9. altanyunus

altanyunus Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

kervan yükle npclere kestir neden pk oluyorsun onu anlamadım ?

10. emc

emc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Mesela Ben Enayiyim. Yanlış yazmadım. Premium Plus +avatar + Devil spirit ve Wizard kastığım için malum HP si oldukça düşük oluyor. Silk ile satılan HP arttırıcılar artık aklınıza ne gelirse herşeyden alırdım. Toplam 3900 silk almışım. 100 yıl ban yediğimde hala 1200 silkim kullanılmamış duruyordu. Silkleri e-pin ile yükledim.
    ve 1 hafta ban ardından 3 gün sonra 2 hafta ban ardından 2-3 hafta kadar kastım ve bu sefer sonsuza kadar ban...
    EK: tavsiye üzerine 1.ci hafta bandan sonra tabii ki paralı bot kullanmaya başladım. Düşündüm bu iki haftalık banlar sadece korkutma amaçlı bişi olmaz. 100 yıl ban yediğimde sadece 2 account vardı benim ve birde başka birisinin.

11. _By_DaDaSsS_

_By_DaDaSsS_ Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    1oo yıl uf yav bu ne demek ben asla silk almıyorum protesto amaçlı 4 char kastırıyorum girerse girer girmezse bir oyun için parçalayamam kendimi yazık edemem parama biraz hosts dosyasını editledim kasıyorum 4 charımıda.Genellikle 22.00'dan sonra deneyin öğleden sonra asla girmez.

12. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak bunu hiç duşunmemiştim biraz allengirli ama sonuç alınır.

13. hayalet24

hayalet24 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında anlascan bi hafta 10 gün hec girmicen oyuna sonra nasıl banlıolar onlaı gorursunuz

14. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 hafta 10 gün deil Pre si biten bi daha pre almıcak elini ayagını sw den çekicek.
    Oyunda gezinen gm ler de sadece sdfstfwertsdfgs isimlerini görücekler

15. strean121

strean121 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D ...bu kadar megalomanın oldugu oyunda hiçbişey olmaz.... :D.....inek gibi sağılmaya devam eder herkes...allahtan ben kurtuldum vsro oynuyorum goldbot yok trafik yok adamlar güzel sistem kurmuş...sonra wow oynuyorum en azından blizard müşterilerini joymax gibi salak yerine koymuyor ver 20 lirayı oyna diyor..şimdide son destan die bi oyuna gircem yarın açılıyor bakalım baya reklamını gördüm bi bakın derim... ayrıca hiçbir illegal program kullanmadanda banlanıyosun ki ben banlandım..yani şunu anlamak gerek oyun bu eziyete dönüyorsa bırak oynama :D

16. VVorThy

VVorThy Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrikçi
    Charımı bugün itibari ile sattım çok çok ucuza gitti ama dedim yeniden kasarım bugün ilk gün check in dedim oyun bir hafta boş olur rahat kasarım aman allahım oda ne akşam 8 den bu yana saat şuan 00:40 deniyor hala 2 char bu nedir anlamış değilim biz harbiden inek yerine koyuluyoruz bu gidişe bir dur demenin zamanı gelmiş geçiyor ben tmm diyorum artık bugünde girmeyen chrdan ne hayır beklersin ben onların peşinden koşacağıma bırakalım onlar bizim peşimizden koşsun joymax a en büyük darbe yi türkler vurabilir ama baba parası ile oynayan arkadaşlarımız çok olduğu için harçlıklarını premiuma verebiliyorlar buda demek oluyorki biz bu silkroad a daha çokkk ekmek veririz!!!alın 4 yıldır oynuyorum elde var kocamannnn bir 0 kazancım ne oldu ?bilemiyorum düşünüyorum ne kazandım diye kaybettiklerime bakacak olursam çok şey kaybettiğimin farkına varıyorum ama iş işten geçmiş...Allah sonunuzu hayır eyleye kalın sağlıcakla benden silkroad macerası bu kadar...

17. emircanby

emircanby Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun kardeş bn senin durumunda olsam kafayı yerdim :detective: