Barzo

Bir kırdırayım bakayım dedim ve sonuç... 7 char daha bekliyor 50 den fazla topladılar çok fena bir ekonomik patlama yaşıyorum şu anda :mrgreen:

Devili zaten olanlar ıcın gereksız bır event oldugunu dusunuyorum ama olmayanlar devil hevesı ıcın ıyı bısey ama bence 50 silkle uzatmaya da degmez (:

Advance

o pandoras boxları açma sakın depoya koy dursun çok iyi para edecek ilerde ^^

Barzo

quest iteme tik at apply de çıkan bütün görevleri sağ tıklayıp pick yap sonra apply yap savele sorunun çözülür

GNR

rank8
Sanırım bu eventten kazanılan hicbir sey satılmıyor takas edilmiyor o yuzden parayı kaldıracam die düşünenlar biraz erken gibi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
15 Mart'ta hepsi kaybolacak.

Ps : felaket tellalı gibiyim her topicte bunu yazıyorum makara:

Mopneet demiş ki:
iRockeR demiş ki:
ya bu harfleri bota nasıl toplatıcaz mbot kullanıyorum nasıl toplucak yardım lütfen
MBOT - HAPPY JEWEL [HARFLERİ] TOPLATMAK

arkadaş quest items bölümüne gel bütün hafleri yaz H A P Y arat. en altta var hepsi. akşam bota saldım toplat dedim sabah kalktım çantada 2 tane yer kalmş. invertory full diyordu. kırdırdım 10 taneden fazla dewil çıktı. yeni dragon flaglardan çıktı 3-5 tane. scrolları olduğu gibi attım yere millet toplayıp duruyordu en son evden çıkarken

EnDZoNe

Valla maya joymax kum gibi dağıtıyor pandoraları 2 bilemedin 3 m ediyo bitince tekrar dağıtıyo :D

Barzo

ben lucklar ve pandoralardan bahsediyordum para için ama :roll:

Yukarı Alt