Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
cyclone demiş ki:
SilentLord demiş ki:
Sharkan demiş ki:
tmm nuset ben smdi arkadasa ispatlicam olanı biteni
Kardes sen benim sorularıma bi cevap ver olayı aydınlıga kavusturalım ve sonra bu konu kapansın.Böyle geniş kapsamlı bir sitede bu sekilde bir konu sitenin güvenilirliğini azaltıyor.
dün hiç bir sorun yoktu ztn arkadaş takas ettiğim charın şifresini değiştirdiğini msnden söyledi ..
ve şimdide gleip inkar ediyor.. bu burda bitmeyecek nuset o oyunu sana oynatmayacağım emin ol

kendi charımın şifresini değiştirmem nasıl benim char soymakla suçlanmama sebeb olabilir bu oyunda kimse pw değiştirmicekmi ? her değiştiren suçlancakmı biraz mantıklı oldicem ama birazcık mantıklı olsan bana bu iftirayı atmazdın
kendi charının şifresini değiştirmen tabikide yanlış birşey değil fakat bnm char soyulduktan sonra senin pw değişmen seni ele veriyor..
bütün gün evde yoktum eve geldim chara bi girdim 31 gold war ve eski charımın şifresi değişmiş
emin ol bnm yerimde kim olsa seni suçlardı ve bunun peşini bırakmam sana oyunda nefes aldırmam (:
:thumbsup:

dün hiç bir sorun yoktu ztn arkadaş takas ettiğim charın şifresini değiştirdiğini msnden söyledi ..
ve şimdide gleip inkar ediyor.. bu burda bitmeyecek nuset o oyunu sana oynatmayacağım emin ol[/quote]

kardes sana söyle desem ikna olursun herhalde bilmiyorum ama tercih sana kalmıs.
Eğer charın bugün soyulduysa yani dün bir sorun yoksa...
Nusetle ben bugün saat 3 ten aksam 9 a kadar beraberdik iftarı falan beraber yaptık.Ondan öncesindede nette falan takıldık.
Eğer öyle birsey yapacak olsa illaki haberim olurdu.Simdi diceksin sende nusetin yakın arkadasısın niye inanayım ki sana belkide sen caldın falan diye.
Haklsn tabi öylede düsünüleblir ama bu sitede beni extraloob tan tut.Metamorph a kadar (arada baya kisi var :wink1: ) herkes tanır ve ne oldugumuda herkes bilir.Emin ol bu adam böyle birsey yapacak birisi değil.Ben ona kefil olurum.[/quote]

boş ver çetin bu adamda mantık yok akıl yok ne desem ne desen boş bi aklına koymuş beni suçlu yapıcak ama er geç orataya çıkacak gerçek ben seni ozaman görecem

cyclone demiş ki:
SilentLord demiş ki:
Sharkan demiş ki:
tmm nuset ben smdi arkadasa ispatlicam olanı biteni
Kardes sen benim sorularıma bi cevap ver olayı aydınlıga kavusturalım ve sonra bu konu kapansın.Böyle geniş kapsamlı bir sitede bu sekilde bir konu sitenin güvenilirliğini azaltıyor.
ve şimdide gleip inkar ediyor.. bu burda bitmeyecek nuset o oyunu sana oynatmayacağım emin ol

kendi charımın şifresini değiştirmem nasıl benim char soymakla suçlanmama sebeb olabilir bu oyunda kimse pw değiştirmicekmi ? her değiştiren suçlancakmı biraz mantıklı oldicem ama birazcık mantıklı olsan bana bu iftirayı atmazdın
Şifre değiştirme sitesi acık ama değişmiyor nasıl değiştirdiğinizi öğrenebilirmiyim ? bende uğraşıyorumda :roll:

Nusetten başka bu charın şifresini bilen yok ! ve bugün karşıma geldi dediki charın şifresini niye değiştirdin dedi bnmde hiçbirşeyden haberim yok . sonra bir vakit engelledi tekrar kaldırdı konuşmaya başladık dedi evet şifreyi ben değiştirdim dedi bir kere charı soymamış olsa bi öyle bi böyle diyip 2li oynamaz !

[/quote]
kendi charının şifresini değiştirmen tabikide yanlış birşey değil fakat bnm char soyulduktan sonra senin pw değişmen seni ele veriyor..
bütün gün evde yoktum eve geldim chara bi girdim 31 gold war ve eski charımın şifresi değişmiş
emin ol bnm yerimde kim olsa seni suçlardı ve bunun peşini bırakmam sana oyunda nefes aldırmam (:
:thumbsup:[/quote]

oyunda bulursan aldırmazsın delete atıcam charada sonunda .... göğe erer herhalde :wink1:

SilentLord demiş ki:
Nusetten başka bu charın şifresini bilen yok ! ve bugün karşıma geldi dediki charın şifresini niye değiştirdin dedi bnmde hiçbirşeyden haberim yok . sonra bir vakit engelledi tekrar kaldırdı konuşmaya başladık dedi evet şifreyi ben değiştirdim dedi bir kere charı soymamış olsa bi öyle bi böyle diyip 2li oynamaz !
işte sen bu kadar akıllısın loader yanlış yazdı oyundada pw yanlış dedi ben buna dayanarak sana dedim 'değiştirdinmi' diye kesin olarak değiştirdin demedim ben sana bişey vede ben pwyi çetinin yanında değiştirdim

:thumbsup:[/quote]

oyunda bulursan aldırmazsın delete atıcam charada sonunda .... göğe erer herhalde :wink1:[/quote]
Valla bundan sonra bunların üstüne senin hiçbirşey olmamış gibi oyun oynaman ztn yanlış
fakat tabi sana kalmış bunların üstüne hala kendini suçlu hissetmiyorsan ve vicdanın sızlamıyorsa
sana bundan son raki hayatında mutluluklar dilerim nasıl olsa bir gün o senden çıkacak

beyler şifre değiştirme sitesi kapalı ki ? açık olsada şifre değiştirmiyor aranızdan biri kesinlikle yalan atıyor gibi ?

SilentLord demiş ki:
oyunda bulursan aldırmazsın delete atıcam charada sonunda .... göğe erer herhalde :wink1:[/quote]

Valla bundan sonra bunların üstüne senin hiçbirşey olmamış gibi oyun oynaman ztn yanlış
fakat tabi sana kalmış bunların üstüne hala kendini suçlu hissetmiyorsan ve vicdanın sızlamıyorsa
sana bundan son raki hayatında mutluluklar dilerim nasıl olsa bir gün o senden çıkacak[/quote]

SilentLord demiş ki:
sana bundan son raki hayatında mutluluklar dilerim nasıl olsa bir gün o senden çıkacak[/quote]
yapmadığım bişeyden kendimi sorumlu tutucak değilim vede bu son postum senın için değerli vaktii harcamıcam sanada inadına oyuna devam ediyorum amq :sfff:

Guathema demiş ki:
beyler şifre değiştirme sitesi kapalı ki ? açık olsada şifre değiştirmiyor aranızdan biri kesinlikle yalan atıyor gibi ?
yalan atan kişi karşımda bunu herkes biliyor ve hala kendisi inkar ediyor :)

cyclone demiş ki:
SilentLord demiş ki:
oyunda bulursan aldırmazsın delete atıcam charada sonunda .... göğe erer herhalde :wink1:
yapmadığım bişeyden kendimi sorumlu tutucak değilim vede bu son postum senın için değerli vaktii harcamıcam sanada inadına oyuna devam ediyorum ** :sfff:[/quote]

Neden charda değilsin ozaman ? Neden oynamıyorsun girsene seni rezil etmek istiyorum bir servera

Guathema demiş ki:
bro sifre değiştirme sitesi arada bi acılıyor 5 dk lıgına
sonra kapatıyorlar
adam ballı yapacak bise yok 8)

Nuset hertürlü suçlu oldugunu kanıtlıyorsun kardeşim msnden engeller ters ters laflar etmeler chara girmemeler charın şifresini değiştirmeler bir tane senin yapmadığına dair kanıt söyle bana 1 TANE !!!

Beyler burası sizin tartışma yeriniz değil. Char şifreni vereceğin adamı iyi seçiceksin yada kimseye vermiceksin. Bu şekilde de başın ağrımış olmaz.

Olaya karışmak istemiyorum ama hakaretler devam ederse sessizliğimi bozarım.

@ Sharkan

bro sifre değiştirme sitesi arada bi acılıyor 5 dk lıgına
sonra kapatıyorlar
adam ballı yapacak bise yok 8)

@ Sharkan
benim yazdıgımı okumadın herhalde =)

eğer yukardaki yazıyı diyorsan hala onun soymadığına dair kanıtı göremiyorum ben kardeşim :)

JetHomme demiş ki:
Beyler burası sizin tartışma yeriniz değil. Char şifreni vereceğin adamı iyi seçiceksin yada kimseye vermiceksin. Bu şekilde de başın ağrımış olmaz.

Olaya karışmak istemiyorum ama hakaretler devam ederse sessizliğimi bozarım.
aynen öyle :thumbsup:
Bak kardesim sen madem adama sifreni verecek kadar güveniyorsun öyleyse olacaklara da katlanman gerek
hem sen bu charı takas edeli 3-4 gün olmus yani adam senin sifreni 3-4 gündür biliyor o zaman soymamıs neden simdi soymus kendine bir sorsana sencede mantıksız değilmi
bence burda yanlıs kisiyi sucluyorsun kardesim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt