1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bu dersanede aşık olmak yasak!

1. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki

Bu dersanede aşık olmak yasak!

Ankarada faaliyet gösteren ANAFEN Dershanesi de öğrenci kayıtlarında ön koşulları arasına "Dershane içinde ki Kız-Erkek arkadaşlığını duygusal boyuta taşıyan öğrencinin kaydı silinir ve verdiği ücret iade edilir" şartını koydu.Pİ Dershanelerinin ardından Ankarada 27 yıldır Sayısal alanda öğretim veren ANAFEN Dershaneleri de öğrencilerine "duygusal ilişki" yasağı getirdi. Öğrencilere "Kız-Erkek arkadaşlıklarını duygusal boyuta taşımalarını" engeleyen dershanede kayıt formlarında "Dershane içinde ki Kız-Erkek arkadaşlığını duygusal boyuta taşıyan öğrencinin kaydı silinir ve verdiği ücret iade edilir" şartının getirildiği öğrenildi. Matematik-Fen ağılırlıklı eğitim veren ANAFEN Dershanesi Genel Müdürü Metin Baklaya konuyla ilgili olarak, dershane çatısı dâhilinde "duygusal ilişki yasağı" ile amaçlarının öğrencilerin duygularına gem vurmak olmadığını ve öğrencilerin dershanede iken sadece kendilerini eğitime vermelerini sağlamak olduğunu vurguladı. Baklaya getirilen yasağı "Aileler, çocuklarını onlara en iyi eğitimi vereceğimize güvenerek bize emanet ediyor. Bu kararımızı kayıt sırasında velilerle, öğrencilerle konuşuyoruz. Tepki göstermedikleri gibi teşekkür ediyorlar. Para alıyoruz diye bu güven duygusunu istismar etmek vicdansızlık olur. Öğrencilerin Dershane içerisinde Duygusal ilişkileri olduğu zaman konsantrasyonları bozuluyor. Bu da derslerine olumsuz şekilde yansıyor.  Dershanemiz öğrencileri, kılık, kıyafet, tavır ve davranışları ile öğrenciye yakışır şekilde hareket etmek ve Ortaöğretim Kurumları Disiplin Yönetmeliği hükümlerine uymak zorundadır. İlişkiyi duygusal boyuta taşıdığı tespit edilen öğrencilerin ilişiğini kesip, verdiği ücreti de kendisine iade edeceğiz. Tek amacımız daha iyi eğitim ilkelerini korumaktır. Öğrencilerin Dershane dışındaki davranışları ve tavırları bizi ilgilendirmez. Bizi sadece dershane içindeki davranışları ilgilendirmektedir" sözleriyle açıkladı.​

Peki ya siz uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz?

2. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence güzel bi uygulama. Sende dershanede öpme koklama kardeşim.

3. RoyalFlash

RoyalFlash Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ANAFEN-ZAMBAK-FEM-GÜVENDER bu yayınları bi araştırın.Bunların yapımcısı sulugöz bi adamdır.Ondan yasaktır aşık olmak.Körfez dersanesine gidenler bilir kızlar ve erkekler ayrı yerlerde okur-durur-yer içer :)

4. _Kriptex_

_Kriptex_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Sırf derhaneye ortam yapmak için gittiğini bildigim arkadaslarım var :santa: :think:

5. Onitsuka

Onitsuka Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bence cok güzel bi iş tabi bunu ders içinmi yaptılar haram oldugu içinmi erkeklerın kızı görmesi orası mechul :)

Sonuçta cemaat :)

6. Belarj

Belarj Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    gayet normal dershaneye manita yapmaya gitmez bi insan yada aileler cocuklarını dershanede öpüsüp koklaşsın diye yollamazlar