1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bu Dengesizlik Ne yaw??

1. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw Bu Eu Charlarla Chn Charların Dengesizliği NEdir Ya Düzeltmicekler mi Şunu Crossbow Mesela Extremeyle Nukerden Fazla Vuruo VE Nuker 1 Nuke Atana KAdar O 4-5 tane ok atıo defansı düşse nolucak adam vuramıo ki hem nukerden fazla vuruo hem de criti artıo sonra wizard damagesi en fazla char o da nukerden 2 kat hızlı atıo biz bunlara hiç bişey yapamıcakmıyız? Adam Gelip Inviz çıkıo dibinden bi skilli de var inviz vurunca baya bi miktar damage artışı ister str ol ister int buna karşı koyamıosun bu dengesizlik giderilicek mi?? ADamın Bi Skilli Var %487 BÖyle Skill Mi Olur Bizde Snow Shield Var Warriorda Mana Skindir Iron Skindir DAmage yemio adam eu charların çok abartılı olduklarını düşünüyorum ne kadar iyi item dizsekte gene tek yiyoruz hatta 53 oldum gittim samarkanda 37lik crossbowa yattım daha ne diyeyim üstümde kıyafet olmasa bile koymaması lazım ama armor var koyuyo 2.5 3k hpım var lvlımdaki crossbow gelio 12k koyuo hayattan sourum yaw :evil: bu olay giderilecek mi Chinese Charlara Da böyle Kodummu Sitdown Olayları Eklenicek mi Hem Defansları Hem Atakları Bizden Fazla Clericler Pota para bile vermio recovery division saolsun sorumun cevabını bekliorm bu olay giderilecek mi??

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    pot sorunuyla dengelemeye calısmıslar ama olmamıs :D

3. 4Ever2Gether

4Ever2Gether Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Student
    Böle düşünüyosan tek yapman gereken Chinesse >>> Europe ..

4. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    eu 4ever (:

5. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oyundan Gitgide Dusuor Chınese...ArTık herkes eu ... sagA bakıon eu sola bakıon eu ....bnce bunu dengelemelıler..nerde eskı o chınese karakterler sımdı hepsı eular tarafından yerle bır :S

6. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    tank adam sayılan chıne blader bile eu xbow lardan crit tek gidiyor bu sorunu baya dengelemeye çalışmaları lazım
    eskiden glavıe nuker kapışması vardı onlar oldu artık eu lar geldi evde 2 3 pc si olanlar eu buff er açıyorlar artık

ah o eski günler ah 20 dk nukerle kapıştığımı hatırlıyorum(70 lv max ken) şimdi eu lar geldi adamlar full pv lv 1 ayda 90 1 ayda farm 2 ayda adam geliyor senin 2 3 sene emeğini tek crit atarak gidiyor bun joymax bişi yapması lazım insanı oyundan soğuttular char 84 lv de tıkandı kaldı kasamıyorum . Bide lv aksarken çok feci damage ler görüyorum 50 60 k larda damage atıyorlar zerk le (ignore monster hariç) bense max 30 k ya çıkıyorum adamlar beni 2 katı damage atıyorlar bide git lv kas onlar kasarken kendi lv yaratıklarına tek atıyorlar insan ın hiç hevesi yok
    ah o eski günler ahh 10 lv de alınan ilk item cape hadi jangan önüne pvp ye pot parası yokken pvp yapıyorduk şimdi gold botlar var adam lar zengin çekiyorlar parayı al itemi yap pv lv li oh olmaz ole SRı artık herkesin oyunu olmadan çıktı artık zengin oyunu girmek için pre lazım o lazım bu lazım falan filan neyse
    bu eu lar oyunu çok dengesizleştirdiler :cry: :cry: :cry:

7. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

duygulandım :|

8. gfblee

gfblee Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah bin belanı versin gaymax gaymaxa kafam GİRSİN

9. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    once telekoma sonra gaymaxa :D

10. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sen bizi Jm sandın galiba :D Chinaya böle bir ekleme gelmez...

Senin sorunun cevabı bizde degil.Ama sen fazla duygulanmıssın.1 yıldan fazla oldu eu geleni yeni mi anladın bu sorunu.
    1)Bir rogue veya wizardın lwlı olan intciye tek atamaması imkansızdır.Extreme ve life contorlle tabii.
    2)Kullanmayı bildinmi itibarını her türlü geri kazanırsın.İntcisin galiba.Bir rogue ve wizarda karsı en önemli olan şey,önce vurman.Lightakı ışınlanma çok önemli tabii.Eger elinde spear varsa ghost serisinden gereken skili vur,Çok hızlı bir skill wizard kesin ölur ama rogueyi bilemiycem.Eger elinde sword varsada,ilk phy defansını artıran skill kuulanıcan,sonra bir sekilde yatır batır yaptınmı iş tamamdır.BU kdr ümitsiz olma :D Nukelerini warriorlara karşı kullan,diger eu charlar nukeden hızlı vuruyor.Tabii warrior mana skin açarsa ne yaparsın bilemem :D
    3)Chinadaki karizma kimsede yok.Bi bladerin yerdeki chara vurma skillerine bak,bide warriorun.Ghost spearın o çevirmesi kimde var.Brzda olumlu bak.

11. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam Ben Onun Öyle Olduunu Biliorm.. olumlu yönlerini yani.. zaten ben euların chnlere tek attını bile bile baştan char açsam gene china açarım da ne bileyim böyle moralim baya bozuldu yani artık gaymaxın bu sorunun farkına varıp bir çözüm üretmesini diliyoruz ^^

12. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EU charlar aşırı güçlü, kabul ediyorum ama EU charlara karşı yapabileceğin tek şey, kaçmak, sonada soteye girişmek (yani arkadan vurmak) senle ilgilenmiyorken arkadan bıçaklamak.

Elimde chinese glavie var, Eventte 3 wisard + 1 chinse nuker dalıyor yatmıyorum? Nesen diye sorarsanız, onların ufak bir zayıf noktaları var. Yavaşlar, nuke 1 noktaya gidiyor, görünmez olup kendini birşey zannediyorlar (bilmiyorlarki PK2 edit kullanıyorum)

Lightlingteki kayma skilli sence neden konmuş? Az birşey hızlı gitmek + cool gözükmek olsaydı kimse açmazdı, veya boşuna SP harcaması olurdu.

Adam sana nuke veya ok atarken vıjt diye kayınca adamın nevri dönüyor, nuke u sana isabet etmiyor.

Chinadaki bütün silahların en az 1 adet fırlatma skilli var. Onu açın. Adam nuke attığı zaman 2. sini atana kadar siz glavienizi fırlatın. Avrupa nuker yattı.

Odamı olmadı, sence wallar ne işe yarıyor? Firewall aç, adamın nuke u boşuna gidecektir. Sende o arada silahını fırlat, yatırdın bile...

13. Cryolite

Cryolite Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen

14. merto.s

merto.s Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dj / Producer
    :thumbsup:

15. asdfasdf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
  16. asdfasdf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    yorumu sildim dokturmeme gerek kalmadı denem modlar izin vermiyor

17. Erroneous

Erroneous Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya walla ya ben bu eu charlara iyice gıcık kapmaya başladm potla düzeltmeye çalısmıslar ama yetmezki:D 25saniye pot süreleri olsun vigorların 10saniye:D

18. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    asdfasdf yazını editlemezsen uyarı alacaksın burası forum nasıl laflar onlar !!!!!

19. Tarantella

Tarantella Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ı-ıh çok yanlış..bi kere arkadan vurması gereken karakter eu..wizard ve rogue bkz. stealth invisibility vs vs.
    canları çok az ya da savunmaları çok az olur warrior dışındakilerin.
    eger saglamsa üstün ve 90 olmuşsan zaten avrupalılara gülüp geçersin.
    full blue +5 set diz bakalım.kim kime tek atıyor ?
    32 k vurması imkansız lvl 90 bi wizardın 90 lvl glavie'e..

ayrıca rogue da tekte aldı aldı..alamadı yerde gene.

ayrıca fire wall işe yarar demişsin..işini bilen wiz fire wall falan tanımaz.
    ilk önce 3lü kb büyüsünü yapar hem fire wall u indirir hem de seni ittirerek nevrini döndürür.
    sonra 1 sn skill ile çat meteor kafanda..tabi tekte gitmezsin ff isen 90 da.
    frost wall açınız..phy vuramaz wizler..daha çok işinize gelir..

ama eu açacaksanız size tavsiyem ya warrior ya da hiç.

ayriyetten china charların karizması oldugu dogru.
    çünkü china charlar pt e ihtiyaç duymazlar tek tabanca takılırlar..
    ve karizmanın anlamı da olayları tek başına sorunsuz olarak çözebilme yetenegi zaten.
    bunun yanında görsel bir karizma da yok desek yalan olur.

yani eu bitik..yüksek lvllara gelince anlıyorsun.pvp de batırıyorsun..
    lvl 86 yım ve oyunu bıraktım rogue charım var dagger-xbow-warlock..zevk alamıyorum.
    bowman bi kb yapıyor tam en iyi skillimi atacakken,skill kaçıyor.
    çat kafamda bi crit ya yerdeyim ya da 1 vuruş sonra..

yani akıllılık edin ya bow ya da glavie açın..ya da eu warrior tabi..

20. asdfasdf

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    hepsini sildim hem ben bir sakınca göremedim yazdığım yazılarda herkes te beğendi yorumlarımı ama sen bir kusur bulmuşsan al sildim hepsini k.bakma sadece biraz eskilere daldım 3 4 sene öncesine bu kadar arda küfür yoktu argo yoktu aşağılama yoktu ama sildim hepsini sen ole görmuşsen özürdilerim