allaha emanet charlarına mukayet ol ıd pw unutmayasın :D saka bı yana allahın ıznı ıle gerı donmenı beklerız usta bırlıgıde ıstanbuL yada ızmır olur ıns :D

Spiral demiş ki:
Sinan abi yemin ederimki ağlıyacağım ya o kadar anılarımız geçti şimdi seni 15 ay görememk bana çok acı verir ^^
Seni çok özlüyeceğim cidden öz abim gibi sevdim seni =)
canım benım bende senı oz kardesım gıbı sevıorum oylede kalıcak. irtibatı koparmayız her zaman bırlıkteyız :) :kalp: :muck:

eLaNoR demiş ki:
allaha emanet charlarına mukayet ol ıd pw unutmayasın :D saka bı yana allahın ıznı ıle gerı donmenı beklerız usta bırlıgıde ıstanbuL yada ızmır olur ıns :D
sagolsın inş.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_Lotuss_ demiş ki:
Mrb arkaşlar sizlere ve siteye cok ozlucem...

23 şubat Ankara zırhlı birlik Etimesgut'da vatani görevimi yapıcam.. herkes kendine iyi baksın 15 ay sonra görüşmek dileğiyle..

off be kardeşimmm gidiyorsun haaa bir güzel insan daha aramızdan uzaklaşıyor sayılı gün çabuk geçermiş biter hacım takma kafana rahat ol sen geldiğin gibi buralarda olursun öpüyorum gözlerinden bir ihtiyacın olursa haber etmen yeterli her türlü bilgilerim sende mevcut canımcım :muck:

hayırlı teskereler kardeşime :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
_Lotuss_ demiş ki:
Mrb arkaşlar sizlere ve siteye cok ozlucem...

23 şubat Ankara zırhlı birlik Etimesgut'da vatani görevimi yapıcam.. herkes kendine iyi baksın 15 ay sonra görüşmek dileğiyle..

off be kardeşimmm gidiyorsun haaa bir güzel insan daha aramızdan uzaklaşıyor sayılı gün çabuk geçermiş biter hacım takma kafana rahat ol sen geldiğin gibi buralarda olursun öpüyorum gözlerinden bir ihtiyacın olursa haber etmen yeterli her türlü bilgilerim sende mevcut canımcım :muck:

hayırlı teskereler kardeşime :muck: :kalp:
Sagol okan abi iyiki varsın buradakı dostluklar arkadaslıklar unutulmaz sıte dıye gormuyorum ben burayı 2ncı adresım olarak gercekten bu konuyu dun acmama ragmen benımle samımı olmayan arkadslar bıle içten ve sıcak sozlerıyle duygulandırdılar herkese ayrı ayrı tşk eder geldıgımde tekrar bırlık olucagız illaki.

Ps: çarşı ıznlerınde dırek cafeye sıtemıze gırer slm verırım sızlere :)

Streetwise demiş ki:
Vatani görevini yapıp, tekrar seni arımızda görmek isteriz. Allah'ın izniyle gidip gelmen dileğimle.. :kalp:

Ps: Belki bakarsın komutan, sro'cu çıkar, sabah akşam char muhabbeti yaparsınız... :lol: :mrgreen:
:wink1:

Etimesgut Zırhlı birlik Dünyada 2ci büyük askeri birlik yanlış hatırlamıyosam.
Hayırlı teskereler diliyorum sana.
Aman giderken içine kalın kalın içlikler al (:

Mopneet

hayırlı teskereler diliyorum benim kuzenim hakkari yüksekovada askerliğini yaptı 2 kurşun yemesine rağmen koluna hala mermı sıkmaya devam eden bir askerdir komando olarak yaptı işin biraz zor ama üstesinden geliceğini düşünüyorum Allah kolaylık versin

Slm beyler ^^ 6 mknz piyade tug tnk tbr 3 bölük BİTLİS/TATVAN dayım
Ş: 358 herkese tekrar slm

Yukarı Alt