arkadaşlar 91 lvl str bladerım var fire bicheon force buildim charım 86 ff skiller bütün skiller max 5 gapta aksıyorum sureklı charımı seviyorum severek kullanıyorm gereklı masrafları yapıyorum ama bi sp sıkıntısıdır aldı basını gidiyor ben bu charı nasıl adam ederdim? sonuna kadar aksmak istiyorum 110a kadar ama sp konusunda çaresizim sizce bu acıgı kapatabililmenin bir yolu war mı yoksa new serverde bastan yeni 1 char mı acmalıyım?

Sp sorunu her charda var tabikii sana tavsiyem yoksa sp ticket ve pre plus al 110 a kadar bir nebze rahatlarsın sonra zaten sp farm yapıp maxlarsın skillerini.

mc_gregor demiş ki:
chardan vazgeçmeme gerek yok mu yola gelir mi diyosun?
Evet yeni açacağın chardada sp sorunu olacak 91 level charı bırakman anlamsız 110a kadar idare et sonra farm yapınca herşeyi açarsın :muck:

Force bırak kalsın 86da fire bicheona öncem ver farkı 3e indir 105 lvlda başlarsın farma adam edersin charını.

hımm anladım farmı en son yapın diyosunuz bana yani benim şöyle bi huyum var eşit olcak isterse 9 gap gideyim ama butun skillerim eşit olsun artık oyle devam edicem o zaman alabildiğine gapla sonuna kadar devam etcem sanırım

92 de 6 gapla devam et 95 ten 110 a kadarda 9 gap ı koru sp ticketide varsa iyi sp kasarsın 110 a kadar baya yardımcı olur bu sana :wink1:

Force geride kalsın fire ile bicheonla git.Sp itcket ve plus al bir nebze rahatlarsın.Bu chin charların hali nolcak =)

Yukarı Alt